Väderstad Tempo L 8-24 відтепер із системою внесення рідких мінеральних добрив

Väderstad Tempo L 8-24 відтепер із системою внесення рідких мінеральних добрив
Фото: з відкритих джерел

Завдяки високій ефективності та простоті використання, рідкі мінеральні добрива користуються великою популярністю серед вітчизняних аграріїв. Будучи лідером із виробництва високошвидкісних сівалок точного висіву, компанія Väderstad розробила та впровадила у своїх сівалках Tempo L 8-24 унікальну систему внесення рідких мінеральних добрив, яка відповідає вимогам високошвидкісної точної сівби, чим відомі сівалки Väderstad Tempo.

Vaderstad Tempo L Liquid Fertilizer 17

Основними перевагами системи є легке налаштування, повний контроль і точність внесення заданої норми добрива в кожний рядок або поруч із ним за допомогою сошників для внесення добрив. Відповідно, система має змогу працювати в широкому діапазоні норм внесення — від 30 до 200 л/га  —  без потреби заміни форсунок на машині. При цьому швидкість сівби залишається високою і становить до 17 км/год.

Vaderstad Tempo L Liquid Fertilizer 16

Керування дозуванням рідких добрив відбувається автоматично у режимі реального часу на основі показників датчиків потоку. Тобто оператору слід лише встановити бажану норму внесення рідких добрив у літрах на гектар, а далі система все зробить сама. Потреби в калібруванні немає.

Нова система має місткий пластиковий бак для добрив об’ємом 2 000 л, що дає змогу довше працювати в полі без потреби зупинок для заправки. Заповнення бака може здійснюватися за допомогою зовнішнього насоса або ж бортового насоса сівалки.

Vaderstad Tempo L Liquid Fertilizer 4

Система внесення рідких добрив повністю інтегрована в систему управління Väderstad E-Control на базі планшета iPad, де водій отримує повний контроль над процесом сівби в полі та внесенням рідких добрив. Як і дозування насіння, рідкі добрива вносяться в рядки з можливістю посекційного відключення.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vaderstad-tempo-l-8-24-vidteper-iz-systemoyu-vnesennya-ridkyh-mineralnyh-dobryv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати