178171
182818

Väderstad TrueCut – загострений до досконалості

Диски Väderstad TrueCut з загостреними гранями у вирізах забезпечують більш ретельне перерізання та подрібнення пожнивних решток у верхньому шарі. Їх дизайн гарантує агресивну форму диска та стабільну інтенсивність роботи протягом усього терміну експлуатації. Спеціальне загострення сприяє більш агресивному перерізанню рослинних решток, що пришвидшує інтенсивність їх розкладання та покращує чистоту поля. 

317.png

Диски TrueCut, діаметром 470, 510 або 610 мм, встановлюються на культиватори Carrier та TopDown.  

Усі диски розроблені, випробувані та виготовлені з високоякісної шведської сталі V-55 на власному заводі Väderstad Components. Сучасний роботизований виробничий завод забезпечує однаковий процес виготовлення кожного диску, що гарантує високу якість. 

Дізнайтесь більше про диски TrueCut за наступним посиланням.

314.jpeg

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


В Україні зростає виробництво шампіньйонів

Згідно даних Державного комітету статистики, в 2020 році виробництво шампіньйонів в Україні зросло на 19% до 19,1 тис. т, повідомляє УКАБ.

Даний гриб являється найбільш культивованим грибом не лише в Україні, а й в світі. Окрім нього, в Україні ще вирощують гливи, шиїтаке, опеньки та інші. Гриби є характерним для українців продуктом, однак споживання лісових грибів поступово заміщується промислово вирощеними.

Вирощені шампіньйони переважно йдуть на внутрішнє споживання, і частка експорту незначна (1-8% від загального обсягу виробництва). В 2020 році спостерігалося значне скорочення експорту даного грибу до 0,2 тис. т, що в 5 разів менше ніж попереднього року. Основними покупцями українських шампіньйонів стали Молдова та Білорусь.

piktochart_54732388

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Відкриття ринку землі: що треба зробити власникам ділянок напередодні

Крок 1 – кадастровий номер
Подбайте про присвоєння земельній ділянці кадастрового номеру. Це є так званий аграрний паспорт для землі, без такого кадастрового номера здійснити жодної юридичної операції із землею буде неможливо.

Крок 2 – права на ділянку
Подбайте, щоб речові права на земельну ділянку, тобто право оренди або право власності, були обов’язково внесені до відомостей Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

У більшості людей право на землю знаходиться лише на паперових носіях. Якщо такі права знаходяться лише на паперах – це відкритий шлях для шахраїв, які можуть підробити документи й звернутися, наприклад, до нотаріуса з підробленим документом.

Джерело:  agro.24tv.ua26 гектарів яблуневого саду продають у Волинській області

Яблуневий сад за 288 тис. доларів планують продати на Волині. На продаж виставили ТОВ “Волинський сад”, повідомляє SEEDS. Згадану ціну пропонують у разі реалізації до нового врожаю.

Сад було закладено 2011 року на ділянці площею 26 гектарів. Підприємство вирощує яблука п’ятьох сортів. На сайті, який створили для продажу саду, йдеться про те, що покупцеві нададуть у користування ще одну ділянку площею 60 гектарів. На цій території також готувалися до висадження дерев. До ділянок додається договір оренди терміном на 35 років. Є також можливості збільшення території орендованої землі.

На території саду обладнано електростанцію, помпову станцію та крапельний полив. У власність покупцеві передадуть також обладнання для догляду за садом (внесення добрив, обприскування), а ще – систему захисту від шкідників.В Україні ціни на пшеницю нового врожаю перевищили ціни на старий врожай

Занепокоєння щодо долі майбутнього врожаю, викликане несприятливою погодою у США та Канаді, збільшує волатильність пшеничних котирувань на світових біржах, хоча низький попит тисне на ціни на фізичному ринку.

Закупівельні ціни на пшеницю в Україні слідом за світовими виросли до 238-240 $/т для поставок в порт у червні, що еквівалентно 250 $/т FOB.  

Водночас ф’ючерси на чорноморську пшеницю на біржі в Чикаго знову виросли:

липневі – на 3,5 $/т до 265,5 $/т,
серпневі – на 1,5 $/т до 263 $/т,
грудневі – на 1,5 $/т до 271 $/т.

Ціни пропозицій чорноморської пшениці нового врожаю виросли до 260-265 $/т FOB, що відповідає рівню цін на європейську пшеницю, яку з поставкою у липні пропонують по 260 $/т FOB.

На американських біржах котирування вчора знизилися, оскільки трейдери фіксували прибутки після стрибка цін напередодні.

Тверда яра пшениця в Міннеаполісі досягла найвищого з липня 2017 року рівня, оскільки внаслідок спекотної та посушливої погоди кількість посівів ярої пшениці у США в доброму або відмінному стані за тиждень зменшилася з 45% до 43%, хоча торік таких було 80%.

Липневі ф’ючерси в США впали:

на 2,20 $/т до 252,61 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
на 1,38 $/т до 232,86 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті.
Подорожчала на 4,23 $/т до 287,70 $/т тверда яра HRS-пшениця в Міннеаполісі.

Ціни на французьку пшеницю після спекулятивного ралі у вівторок та оновлення двотижневого максимуму, вчора також знизилися на тлі фіксування трейдерами прибутків. На котирування тисне покращення прогнозів погоди на червень в країнах ЄС.

Вересневі ф’ючерси на борошномельну пшеницю на MATIF впали на 3,75 €/т до 215 €/т або 262,56 $/т.

На біржі Euronext чиста довга позиція по продовольчій пшениці зменшилася на 38% до 60757 контрактів, що є найнижчим з вересня рівнем.

Країни ЄС (без Великобританії) за тиждень експортували 296,8 тис т м’якої пшениці, а загалом у сезоні станом на 30 травня – 24,459 млн т, що на 25,2% поступається відповідному показнику 2019/20 МР. Основним імпортером європейської м’якої пшениці, як і у попередньому сезоні, залишається Алжир, який за рік збільшив обсяг закупівель з 5,24 до 5,474 млн т. Водночас Китай скоротив імпорт європейської пшениці у порівнянні з попереднім сезоном з 2,005 до 1,767 млн т.

Джерело: graintrade.com.ua

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


На Київщині під час пожежі загинуло 2 тис. курей

Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС у Київській області.

Пожежу було локалізовано та повністю ліквідовано менше ніж за годину.

Вогонь знищив 2 тис. курей-бройлерів, 1 тонну комбікорму, 0,5 тонни кукурудзи та 2 морозильні камери.

Причина пожежі встановлюється.

Джерело: agrotimes.ua