Tempo950x100

Tempo300x100

Väderstad: зберігання техніки в міжсезонний період

Väderstad: зберігання техніки в міжсезонний період
Фото: з відкритих джерел

Незалежно від вартості, інноваційності та надійності все сільськогосподарське (і не тільки) обладнання потребує ретельного, кваліфікованого технічного обслуговування. Адже саме ретельний догляд є основою безперебійної експлуатації протягом сезону, а також відмінною інвестицією в майбутнє.

B4a2887 Vald

Провідний виробник сільськогосподарської техніки для обробітку ґрунту та сівби, компанія Väderstad, вкотре нагадує основні правила міжсезонного зберігання техніки, за дотримання яких ви і ваша техніка  завжди будете готовими навіть до найскладніших викликів у сезоні.

 • Після завершення польових робіт слід ретельно вимивати все обладнання.
 • Обов’язково слід перевірити стан деталей, що піддаються постійному механічному впливу: перевірити міцність болтових з’єднань, роботоздатність підшипників кочення та ковзання, гумових ущільнень тощо. Надмірне спрацювання може свідчити про неправильне налаштування обладнання або ж погане технічне обслуговування впродовж сезону.
 • Перевіряйте відсутність спрацювання на з’єднаннях, що кріплять гідравлічні циліндри до секції рами. Надмірне зношування на з’єднаннях і кріпленнях гідравлічного циліндра, особливо на обладнанні для обробітку ґрунту, може свідчити про неправильне налаштування обладнання.
 • Слід перевірити, а за потреби замінити робочі органи. Адже деталі, які мають певний ступінь спрацювання, не дають потрібного результату, на який ви очікуєте від техніки Väderstad.

Для миття обладнання використовуйте мийний апарат високого тиску. Проте ні в якому разі не промивайте підшипники водою, що подається під високим тиском! Після кожного миття завжди змащуйте обладнання відповідно до схеми мащення агрегату.

B4a2875 Vald

Найкращим місцем для зберігання техніки є сухий гараж, склад тощо. Якщо він відсутній, то слід сховати техніку хоча б під навісом.

Перед довготривалим міжсезонним зберіганням захистіть деталі та рамну конструкцію від корозії та окислення за допомогою спеціальних захисних засобів.

Не зайвим буде подбати й про зовнішній вигляд — пошарпані або пошкоджені корозією ділянки підфарбуйте! На доглянутому належним чином обладнанні приємніше працювати, а гарний зовнішній вигляд є хорошою передумовою для реалізації його на вторинному ринку.

Все обладнання та запасні частини для технічного обслуговування наявні на складах компанії Väderstad. Не зволікайте і підготуйтеся до наступного сезону завчасно. Якщо у вас виникли проблеми з машиною Väderstad, варто завжди спочатку звертатися до місцевого дилера.

Перегляди: 268
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vaderstad-zberigannya-tehniky-v-mizhsezonnyj-period
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1

  22 Лютого

  Імпортовані з Польщі добрива займають до 10% українського ринку

  Микола Сольський обговорив з румунським колегою транзит української агропродукції

  Мініатюрні букети: у Польщі створили унікальний формат чаю

  Danone планує продати бізнес у рф підприємцю, пов’язаному з небожем Кадирова

  Програма USAID АГРО надасть 5,6 млн грн на втілення проєкту із запобігання корупції в сфері земельних відносин

  Добовий пропуск української агропродукції через кордон з Польщею з початку лютого зменшився в 6 разів

  Мінагрополітики розпочало роботу над створенням Концепції Державної програми розвитку тваринництва

  Супермаркети оновили ціни на яблука, груші та виноград

  Чернігівська агрофірма будує елеватор на 30 тисяч тонн

  Україна продала м’яса за кордон на $892 млн: основні покупці

  БІЛЬШЕ НОВИН