Вартість новорічного столу за рік зросла на чверть

Вартість новорічного столу за рік зросла на чверть
Фото: з відкритих джерел

Вартість традиційного новорічного столу цього року зросте на 25%. Перед святами стіл може додати в ціні ще 3-4% через ажіотажний попит на продукти. Про це повідомив виконавчий директор Українського дискусійного клубу Олег Пендзин в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН.

“На сьогоднішній момент у порівнянні з торішнім роком, за аналогічну дату, споживчий кошик українця виріс приблизно на чверть, тобто на 25%. Що стосується новорічного столу, то я думаю, що цифри будуть дуже подібні”, — розповів Пендзин.

За його словами, це пов’язано із загальним здорожчанням продуктів харчування.

“Також це пов’язано з тим, що в принципі й у світі на сьогоднішній момент ми маємо достатньо велике зростання цін на продовольство. За даними міжнародної організації продовольства FAO, індекс зростання цін на продовольство у світі становив 32% за рік”, — сказав Пендзин.

Також він зауважив, що цілком можливо, що перед святами будуть додаткові подорожчання, які пов’язані з ажіотажним попитом.

“Як правило, це плюс-мінус 3-4% до середнього росту цін. Якщо ми говоримо про (зростання вартості новорічного столу на — ред.) 25%, то так буде десь під 30%”, — розповів Пендзин.

Перегляди: 6
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vartist-novorichnogo-stolu-za-rik-zrosla-na-chvert
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати