Tempo950x100

Tempo300x100

Вартість перевезення агропродукції через блокування кордону зросла на 15-20% – Мінагрополітики

Вартість перевезення агропродукції через блокування кордону зросла на 15-20% – Мінагрополітики
Фото: з відкритих джерел

Ціни на вантажні автоперевезення зросли на 15-20% через заблоковані пропускні пункти на українсько-польському та українсько-румунському кордонах.

Про це розповів заступник міністра аграрної політики та продовольства України Маркіян Дмитрасевич у телемарафоні «Єдині новини».

«Основні збитки стосуються транспортних витрат. Кожен день простою автомобілів коштує грошей, тому ціни на перевезення зростають на 15-20%», – сказав він.

Дмитрасевич зазначив, що румунські фермери, які почали блокувати пункти пропуску на кордоні з Україною, вимагають від свого уряду збільшення підтримки. За словами заступника міністра, Україна зараз не імпортує в Румунію пшеницю, ріпак, соняшник та кукурудзу, а перевозить цю продукцію транзитом до портів.

«Тому як таких вимог до України, як нам відомо, в принципі немає», – додав Дмитрасевич.

Як повідомлялося, 6 листопада польські перевізники розпочали блокаду руху вантажівок поблизу трьох найбільших пунктів пропуску на кордоні з Україною: «Корчова – Краківець», «Гребенне – Рава-Руська», «Дорогуськ – Ягодин». Серед основних вимог – повернення практики дозволів для українських перевізників, скасованої угодою з Євросоюзом до 30 червня 2024 року.

Джерело: Укрінформ

Перегляди: 8
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vartist-perevezennya-agroprodukcziyi-cherez-blokuvannya-kordonu-zrosla-na-15-20-minagropolityky
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати