Tempo950x100

Tempo300x100

Вчасний сервіс – гарантія справної роботи техніки

Вчасний сервіс – гарантія справної роботи техніки
Фото: з відкритих джерел

Лікарі кажуть, найкраще лікування — це профілактика. Техніка, у тому числі і сільськогосподарська, не виключення.

Провідний виробник сільськогосподарської техніки для обробітку ґрунту та сівби, компанія Väderstad, приділяє значну увагу технічному, а особливо сервісному обслуговуванню, що дає змогу гарантувати безвідмовну роботу техніки власного виробництва впродовж двох років (якщо це стосується машини в цілому) або ж довічної гарантії на робочі органи, зокрема, диски (поява тріщин).

B4a2880 Vald

Серед головних пріоритетів під час експлуатації – постійний контроль оптимальних робочих параметрів машини, що дає змогу забезпечити її безперебійну роботу й виявити несправності до того, як вони обернуться дорогим ремонтом. Слід обов’язково перевіряти обладнання перед початком кожного сезону згідно контрольних точок й періодичності обслуговування, які прописано в розділі технічного обслуговування посібника з експлуатації.

A028c396 201117j5 Canon.00 03 56 19.still001

У разі виникнення питань щодо технічного обслуговування та підбору запасних частин звертайтеся до спеціалістів місцевого дилера або ж безпосередньо до представництва компанії в Україні. Все обладнання та запасні частини для технічного обслуговування наявні на складах компанії Väderstad.

Перегляди: 364
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vchasnyj-servis-garantiya-spravnoyi-roboty-tehniky
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати