Вдале придбання до сезону: оприскувачі TopAir – надійні, універсальні, продуктивні

Вдале придбання до сезону: оприскувачі TopAir – надійні, універсальні, продуктивні
Фото: з відкритих джерел

Правильна техніка – це надійна робота без простоїв та швидке виконання робочих завдань. Зростання продуктивності підприємства та покращення урожайності – те, до чого прагне кожен господар, а фахівці ТайтенМашинері Українам в свою чергу завжди готові запропонувати найкращі та найбільш ефективні рішення.        

Сьогодні в Україні доступні дві моделі причіпних обприскувачів TopAir від американської компанії Unverferth, які відрізняються високою надійністю, універсальністю та продуктивністю. Моделі TA112-90 і TA1600 можна побачити на ДЕМО-майданчиках локацій Тайтен Машинері Україна та придбати із доставкою та налаштуванням в роботу в найкоротші терміни.

Чим цікаві оприскувачі TopAir українським аграріям?
 
 Продуктивність. З цим причіпним оприскувачем можна обробляти більше гектарів щодня з меншою кількістю зупинок для заправки – машини мають бак від 4,5 до 9 тисяч літрів.
 
 Зручність в роботі. Ексклюзивний Т-подібний бак, що дозволяє без розкачки та зміни колії повністю використовувати робочий розчин до останньої краплі. Автоматичний контроль висоти штанги зменшує навантаження на оператора та підвищує продуктивність роботи.

Якість внесення. Конструкція штанги з подвійною амортизацією гарантує точну і стабільну обробку рослин навіть на нерівній місцевості. Чотири види форсунок дозволяють налаштуватися під будь-які умови. 

Збереження ґрунту. Доступні спарені колеса або гусеничний рушій для роботи в умовах вологого ґрунту.
 
 Точність внесення. Стандартний термінал RAVEN та робота по протоколу ISOBUS. Автоматичне виконання карти завдань.

Економічніcть. У якості рушія ви можете використовувати трактор, який вже є у вашому господарстві, зменшуючи його години простою та підвищуючи ефективність роботи.

Для отримання додаткової інформації про оприскувачі TopAir звертайтеся до компанії Тайтен Машинері Україна за телефоном 0 800 50 80 80. Більше інформації про сезонні причіпні агрегати з привабливими умовами придбання на нашому сайті.

Підпишіться на фейсбук-сторінку Тайтен Машинері Україна, щоб бути в курсі останніх подій аграрної спільноти в Україні: https://www.facebook.com/titanmachinery.ua 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vdale-prydbannya-do-sezonu-opryskuvachi-topair-nadijni-universalni-produktyvni
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати