178171
182818

Відгук про техніку: дискова борона DUCAT-12 від LOZOVA MACHINERY

Про практику роботи ДУКАТ-12 в Казахстані розповідає Олег Еріхович Адам, директор ТОВ "Шатило і К".

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


У Харкові підірвали недіючий елеватор

16 травня в районі Південного вокзалу у Харкові демонтували частину покинутого елеватора. Подивитися на вибух зібралися близько сотні людей. Демонтаж минув успішно.

Вибух пролунав о 10 ранку, повідомляє Суспільне.

Елеватор не працює з середини 1990-х років.

У Харкові підірвали частину елеватора

На думку Валерія Арутюнова, голови правління "Житлобуд-1", яка забудує територію, елеватор "не прикрашає місто".

"Елеватор стоїть у центрі міста і, чесно кажучи, не прикрашає наше місто. Ми питанням знесення та вибуху саме цієї будівлі займалися місяць", — сказав Арутюнов.

За його словами, це був не останній підрив.

"Позаду стоїть менша будівля. Ми підірвали велику будівлю, а там вже підготуємось і протягом місяця теж підірвемо", — додав він.Яка вартість м‘ясних виробів на ринку

Традиційна великодня ковбаска - страва, яка має бути у кожного на святковому столі. Вартість м‘ясних виробів на ринку "Шувар".Редиска, капуста, огірки, помідори: ціни на овочі та зелень

Ринок ранніх овочів та зелені на оптовому ринку «Шувар» набирає обертів.

Редиска, капуста, огірки, помідори, рукола, шпинат та багато іншого – у відеоогляді цін. Дискова борона DUCAT UVT від LOZOVA MACHINERY

Дискова борона DUCAT UVT розроблена спеціально для вертикальної стерньової обробки грунту за мінімальною технологією verti-till. Основне завдання знаряддя - ультраповерхнева обробка стерні з метою закриття вологи і провокації зростання падалиці, передпосівна підготовка під сівбу озимих культур.

Машина створена на базі класичної дискової борони ДУКАТ, конструкція рами повністю адаптована до нових робочих органів - дискам з хвилястою структурою. Знаряддя забезпечено двома рядами таких агресивних дисків. Опціонально в якості третього ряду може бути доданий рубаюий ножовий планчатий каток з встановленими по діагоналі ножами на ресорній підвісці.

Певний порядок монтажу робочих органів, розташованих на відстані 100 мм один від одного, запобігає їх забиванню. Глибина обробки DUCAT UVT становить 2-10 см, ширина захвату 6,6 метрів, крок розстановки дисків - 100 мм.

Як і вся лінійка техніки LOZOVA MACHINERY підшипникові вузли дисків і ковзанок DUCAT UVT повністю не обслуговуються.

В ході випробувань борона показала відмінні результати. Незважаючи на складний агрофон, який характеризувався вологою в'язкою структурою лука зі складним рельєфом, агрегат відпрацював по стерні з високою якістю обробки. Крім вологого грунту DUCAT UVT також добре справляється з посушливими грунтами і при необхідності легко забезпечить мінімальну глибину обробки.

З огляду на зростаючу потребу в щадному і більш дбайливому ставленні до родючих грунтів актуальність verti-till в останні роки тільки зростає. Технологія спрямована на збереження природного потенціалу ґрунту, поліпшення її водо- і повітропроникності, підвищення врожайності. А правильний вибір агрегатів, як наприклад DUCAT UVT, здатний вирішити проблеми зниження родючості і деградації грунтів.

Ваш вибір 'Подобається'.


ТОП-8 фруктів за версією вчених

Пропонуємо вам  ознайомитися з найкориснішими для здоров’я фруктами, які не тільки дуже смачні, але й надзвичайно корисні для організму людини.

Їх можна їсти протягом дня між основними прийомами їжі, а можна подати як десерт. Багаті вітамінами, мікроелементами, амінокислотами фрукти повинні неодмінно бути присутнім на кожному столі. 

Ваш вибір 'Подобається'.