Tempo950x100

Tempo300x100

Відновлення агросектору зробить його максимально конкурентоспроможним на світових ринках

Відновлення агросектору зробить його максимально конкурентоспроможним на світових ринках
Фото: з відкритих джерел

Аграрний сектор після повномасштабного вторгнення рф зіштовхнувся з низкою викликів. Зокрема, з постійними коливаннями щодо можливостей експорту сільськогосподарської продукції. Український агросектор, який  на 70% експортноорієнтований, вистояв. Тепер треба, щоб почалися відновлення і ріст.

Про це повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.  

За його словами, виробники зіштовхнулися з проблемою фінансування та забезпечення працівниками – значна кількість людей у ЗСУ, частина змінила місце проживання. Ще одна важлива проблема – гуманітарне розмінування сільськогосподарських земель. На деокупованих територіях гуманітарного розмінування потребують пів мільйона гектарів. З подальшою деокупацією кількість таких земель збільшуватиметься.

«Аграрії показали стійкість, сільськогосподарський сектор  продовжує працювати. Але галузь зазнала великих втрат. Потрібно, щоб почалося відновлення і ріст агросектору з урахуванням всіх викликів. Тоді агросектор буде максимально конкурентоспроможним на світових ринках», – зазначив Тарас Висоцький.

Він також наголосив, що мета України – членство в ЄС  має багато переваг, але це також і зобов’язання. За його словами,  потрібно не лише адаптувати наше законодавство до європейського, а й вибудовувати довгострокову стратегію розвитку.

Перегляди: 8
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vidnovlennya-agrosektoru-zrobyt-jogo-maksymalno-konkurentospromozhnym-na-svitovyh-rynkah
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати