Відсутність міністра агрополітики грає на руку полякам у блокаді кордонів – експерт

Відсутність міністра агрополітики грає на руку полякам у блокаді кордонів – експерт
Фото: з відкритих джерел

Поляки можуть розігрувати на свою користь відсутність міністра агрополітики в Україні для того, щоб продовжувати блокаду кордонів для українських вантажівок. Таку думку в ексклюзивному коментарі УНН висловив заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук.

“У нас є в.о. міністра. Але ж звичайно, що в умовах проголосованої особи, в контексті майбутніх перемовин з євроінтеграції і експорту, поляки можуть цю карту розігрувати. Тому краще було б нам мати міністерство і офіційно затвердженого міністра, який мав би представницьку функцію брати участь у перемовинах”, – сказав Марчук.

За його словами, останні півроку польські політики активно використовували тему блокади кордонів з Україною для комунікації з електоратом перед виборами до європарламенту. Вибори пройдуть 6-9 червня, а отже, на думку експерта, з понеділка протести фермерів затихнуть. Проте восени перед президентськими виборами знову можуть увійти в активну фазу.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vidsutnist-ministra-agropolityky-graye-na-ruku-polyakam-u-blokadi-kordoniv-ekspert
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати