Вітчизняна ягідна ферма виграла міжнародний конкурс

Вітчизняна ягідна ферма виграла міжнародний конкурс
Фото: з відкритих джерел

Виробничий кооператив «Як бджола», розташований у селі Боложинів Буського району Львівської області, нещодавно виграв щорічний міжнародний конкурс «Екологічно дружній фермер балтійського регіону» (Baltic Sea Farmer).

“Ми виграли, і ця перемога для нас дуже важлива. Передусім, це зобов’язує нас бути ще кращими та свідчить про те, що ми рухаємося в правильному напрямку. Сільське господарство повинне розвиватися з урахуванням не тільки економічних показників, зокрема урожайності та прибутку, але й екологічних аспектів та викликів, перед якими постало людство, – зазначається у повідомленні компанії. – Тому ми маємо сертифікат «Органік Стандарт» і наша продукція здорова та не забруднює навколишнє середовище”.

Нагадаємо, конкурс «Екологічно дружній фермер балтійського регіону» (Baltic Sea Farmer) проводиться щорічно, починаючи з 2009 року. В конкурсі можуть брати участь як органічні, так і конвенційні фермерські господарства. Його мета – популяризація передових практик ведення дружнього до навколишнього середовища сільського господарства. Відновлення родючості ґрунтів, водний менеджмент та управління поживними речовинами – це ті складові, які враховуються міжнародним журі під час обрання головного переможця з-поміж національних.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vitchyznyana-yagidna-ferma-vygrala-mizhnarodnyj-konkurs
Like
Цікаво
2
Подобається
1
Сумно
1
Нічого сказати
2