Вітчизняне підприємство планує побудувати повністю автоматизований м’ясокомбінат

Вітчизняне підприємство планує побудувати повністю автоматизований м’ясокомбінат
Фото: з відкритих джерел

Група компаній «Нива Переяславщини» має плани щодо будівництва великого, повністю автоматизованого м’ясокомбінату на 350 робочих місць.

Про це повідомив фінансовий директор підприємства, куратор м’ясопереробної галузі Олександр Кучер.

«Не зважаючи на те, що ми – другі в Україні з вирощування поросят, наразі основна частина нашої продукції розходиться м’ясокомбінатами держави живою вагою. Менша частина переробляється власним м’ясопереробним цехом, – зазначив він. – Хоча вже невдовзі ситуація кардинально зміниться, бо компанія має амбітні плани щодо будівництва великого сучасного, повністю автоматизованого м’ясокомбінату на 350 робочих місць».

Наразі «Нива Переяславщини» розпочала збільшення наявних потужностей супутніх об’єктів, практично завершила будівництво заводу з рендерингу.

«Поки що наші потреби забезпечує власна переробка, запущена у 2008 році, – додав Олександр Кучер. – У складі м’ясопереробки є забійний цех потужністю 110 тис. голів на рік, цех пакування охолодженого м’яса (10 тонн на добу) та цех виробництва готових виробів (5 тонн на добу)».

Зокрема, підприємство випускає 8 видів сосисок. Нещодавно з’явилася і реально велика сосиска з додаванням сушених трав і сиру – «Гулівер», зауважив Олександр Кучер.

Джерело: agrotimes.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vitchyznyane-pidpryyemstvo-planuye-pobuduvaty-povnistyu-avtomatyzovanyj-myasokombinat
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати