Вітчизняний цукровий завод перероблятиме кукурудзу на біоетанол

Вітчизняний цукровий завод перероблятиме кукурудзу на біоетанол
Фото: з відкритих джерел

Гнідавський цукровий завод будує лінію для переробки кукурудзи на біоетанол.

Про це розповів заступник директора заводу Олександр Нікішин.

«Що це дасть для людей? По-перше, сільгоспвиробникам не потрібно буде витрачати газ на сушіння, адже цьогоріч це виходить дорожче собівартості самої кукурудзи. Ми плануємо цілий рік купувати кукурудзу у людей та виробляти біоетанол», — зазначив він.

Тобто на біоетанольному заводі буде працювати дві лінії виробництва: на мелясі та на кукурудзі.

На заводі нагадали слова комерційного директора HarvEast Тетяни Алавердової, яка зазначила, що у цьому сезоні доведення вологої кукурудзи до базових показників може коштувати близько $50 за тонну.

«Якщо ми кажемо, що треба просушити 10% в середньому, оскільки десь при 25% починають збирати кукурудзу, то $50 на тонні — це витрати, щоб її посушити», — зазначила Алавердова.

За таких умов, на думку експертів, аграрії будуть скорочувати виробництво кукурудзи, оскільки вона стане зовсім нерентабельною.

Довідка: «Гнідавський цукровий завод» заснований в 1958 році. Завод випускає цілу лінійку продукції: дрібнокристалічний і крупнокристалічний цукор-пісок, швидкорозчинний цукор і желюючий цукор, а також природний коричневий цукор. «Гнідавський цукровий завод» випускає свою продукцію під торговою маркою «Солодко».

Джерело: agroportal.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vitchyznyanyj-czukrovyj-zavod-pereroblyatyme-kukurudzu-na-bioetanol
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
4