Tempo950x100

Tempo300x100

Вітчизняний виробник курятини планує будівництво нового забійного цеху та встановлює сонячні електростанції

Вітчизняний виробник курятини планує будівництво нового забійного цеху та встановлює сонячні електростанції
Фото: з відкритих джерел

Агропромислова група «Пан Курчак» інвестує в розвиток, покращує й розширює виробничі потужності. Так, нещодавно здійснила капітальний ремонт і замінила обладнання в трьох приміщеннях на птахофермі «Губин», витративши понад 40 млн грн.

Про це в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» розповів співвласник агропромислової групи «Пан Курчак» Сергій Горлач.

«Цього року плануємо капітальний ремонт із заміною обладнання на птахофермі «Туличів», орієнтовна сума інвестицій ‒ 76 млн грн, ‒ зазначив він. ‒ Також розробляємо проєкт нового забійного цеху з логістичним складом: це дасть можливість компанії збільшити обсяг виробництва м’яса птиці на 30%. Ще шукаємо ділянки для будівництва нової ферми».

Також у планах компанії ‒ придбання нових автомобілів для перевезення живої птиці, корму й готової продукції.

«Підприємство намагається використати час максимально ефективно, тому 2024 року плануємо закінчити проєкт «Сонячні фотоелектричні електростанції», які будуємо на кожному з виробничих об’єктів», ‒ поділився Сергій Горлач.

Крім того, цьогоріч «Пан Курчак» має наміри розширити власну торговельну мережу до 200 точок. За словами Сергія Горлача, це дозволить продавати 2500 тис. тонн готової продукції на рік.

Джерело: AgroTimes

Перегляди: 100
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vitchyznyanyj-vyrobnyk-kuryatyny-planuye-budivnycztvo-novogo-zabijnogo-czehu-ta-vstanovlyuye-sonyachni-elektrostancziyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати