Вітчизняним сироварам варто знизити ціну хоча б на 5%

Вітчизняним сироварам варто знизити ціну хоча б на 5%
Фото: з відкритих джерел

Українські сировари налаштовані на збільшення продажів як за рахунок сезонного фактору, так і з причини ймовірного зниження пропозиції європейських сирів. Про це пише ІНФАГРО.

Слід зазначити, що виробники розраховували на суттєве зниження пропозиції сиру з Європи вже в серпні внаслідок девальвації гривні, але цього не відбулося. Польських, і не тільки польських, сирів на полицях магазинів ще досить багато. Можливо ще здійснюються поставки по старих контрактах. А можливо, справа в тому, що вітчизняні виробники продовжують утримувати ціни на надто високому рівні. Через це торговельні мережі не бачать великого резону повністю відмовлятися від імпорту.

Щоб позбутися конкуренції з боку польських виробників сиру, вітчизняним сироварам варто знизити ціну хоча б на 5%. Таке зниження вони собі можуть дозволити, залишившись з досить пристойним прибутком.

У вересні сировари сподіваються як мінімум не зменшувати випуск продукції. За приблизними оцінками, в поточному місяці вони зварять сиру лише на 14% менше серпневого показника успішного минулого року.

Для кардинальних змін в обсягах виробництва сиру в найближчій перспективі передумов поки що немає.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vitchyznyanym-syrovaram-varto-znyzyty-czinu-hocha-b-na-5
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
2
Нічого сказати