Вітчизняний агрохолдинг завершив будівництво цеху для відгодівлі свиней

Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.

Створення додаткового цеху відгодівлі дозволить свинокомплексу отримати сучасне виробниче приміщення на 2340 голів для відгодовування свиней – поросят від 30 кг та свиней забійної кондиції до 100-110 кг.

Так, 5 серпня 2020 року в цех була запущена перша партія поросят.

«Один із головних пріоритетів українського АПК – виробництво якісного з точки зору генетики свинячого поголів’я, – зазначив голова ради директорів агрохолдингу Сергій Касьянов. – У наших планах – допомога українському АПК у формуванні якісного поголів’я, яке катастрофічно скоротилося в умовах епідемії АЧС.  Як результат, в нашій країні існує суттєвий відкладений попит на якісну свинину».  

За його словами, у цих умовах введення в експлуатацію нового комплексу відгодівлі дасть змогу посилити конкурентну перевагу холдингу – виробництво свиней на основі високоякісної датської генетики.

Ваш вибір 'Подобається'.

LOZOVA MACHINERY провели успішну демонстрацію техніки на УКАБ Агротехнології

Техніка LOZOVA MACHINERY як завжди була на висоті і продемонструвала відмінні результати продуктивності і економічності.

Увагу гостей привернула серійна новинка LOZOVA MACHINERY – причіпний обприскувач SPRAYMARC-3000. Під час тест-драйву знаряддю довелося подолати справжню смугу перешкод. На швидкості 10-12 км/год SPRAYMARC показав відмінну маневреність і якісний, ефективний догляд за посівами.

IMG-20200729-WA0033.jpg

Ряд конструктивних розробок виділяє агрегат на українському ринку. Легка алюмінієва штанга забезпечує відмінну стабілізацію знаряддя, що особливо важливо при роботі на схилах та поворотах.

IMG-20200729-WA0034.jpg

У обприскувачі встановлена система автоматичного управління з GPS-навігатором, що дозволяє посекційно відключати форсунки. Всі баки агрегату забезпечені високоефективної мийною системою. Ще одна унікальна особливість обприскувача – спеціальна форма основного бака, яка не має гострих кутів, тому резервуар дуже просто миється, і вода швидко зливається.

IMG-20200729-WA0035.jpg

Нагадаємо, що нову виробничу лінію з виготовлення обприскувачів LOZOVA MACHINERY відкрили в квітні 2020 року.

Польові випробування також пройшла коротка дискова борона ДУКАТ з шириною захвату 6 метрів. ДУКАТ легко впорався із залишками стерні ячменю, залишивши ідеально рівне посівне ложе всього після одного проходу і підтвердивши високі експлуатаційні характеристики.

Відмінні показники якості обробки лущильників ДУКАТ, їх надійність і економна витрата палива дозволяють аграріям обробляти поле з низькою собівартістю.
 

 

Володимир-Волинська птахофабрика отримає 10 млн євро кредиту

Про це йдеться в документі, опублікованому на сайті компанії.

Відповідне рішення було ухвалено більшістю на загальних зборах акціонерів компанії.

«Ринкова вартість майна, що є предметом правочину, визначена відповідно до законодавства – 299 971 тис.грн. Вартiсть активiв емiтента за даними останньої рiчної фiнансової звiтностi: 1 549 344 тис. грн. Співвідношення ринкової вартості майна, що є предметом правочину, до вартості активів емітента за даними останньої річної фінансової звітності 19.36116%. Загальна кiлькiсть голосуючих акцiй: 341 886 004 штук. Кiлькiсть голосуючих акцiй, що зареєстрованi для участi у загальних зборах: 210 351 899 штук», – ідеться в повідомленні.

Згідно з документом, між компаніями було укладено також договір поруки, згідно з яким ТОВ «Луцька аграрна компанія» поручається за виконання своїх зобов’язань, що виникли або виникнуть в майбутньому за договором про відкриття цим Товариством кредитної лінії від 02.07.2020 року.

Джерело: AgroTimes

Ваш вибір 'Подобається'.

Хімкомпанія Фірташа через суд скасувала рішення АМКУ про примусовий поділ

Господарський суд Києва 29 липня рішенням повністю задовольнив позовні вимоги до Антимонопольного комітету компаній "Рівнеазот", "Черкаський "Азот" і "Северодонецькое об'єднання "Азот", що входять в азотний бізнес Group DF Дмитра Фірташа, і визнав недійсним рішення відомства від 5 вересня 2019 року про примусовий поділ цих активів протягом дев'яти місяців.
Про це з посиланням на прес-службу Group DF повідомляє БизнесЦензор.

"За результатами оцінки наданих позивачами доказів, суд прийняв рішення на користь підприємств азотного бізнесу Group DF. Таким чином, позивачі довели безпідставність висновків АМКУ в тому, що підприємства азотного бізнесу групи займали монопольне (домінуюче) становище на ринку азотних мінеральних добрив в 2014-2017 рр .. і зловживали цим положенням", – повідомляє Group DF.

Рішення означає також незаконність накладення на "НФ Трейдінг Україна" штрафу в розмірі 107 млн грн.

Як повідомлялося, Антимонопольний комітет 5 вересня по справі про зловживання групи Дмитра Фірташа на ринку мінеральних добрив в 2014-2017 роках наклав штраф на ТОВ "НФ Трейдінг Україна" в розмірі 107 млн грн, а у відношенні компаній "Сєвєродонецьке об'єднання "Азот", "Рівнеазот" і "Азот" (Черкаси) застосувати примусовий поділ.

У Group DF через холдинг Ostchem входять заводи Черкаський "Азот", "Рівнеазот" і Сєвєродонецький "Азот". Менеджмент Дмитра Фірташа також контролює державний "Сумихімпром".

86% в Ostchem належить Фірташу. Ще 14% – народному депутату від "Опозиційного блоку" Юлії Льовочкіної, сестру Сергія Льовочкіна – партнера Фірташа по телеканалу "Інтер" і екс-главу Адміністрації президента Віктора Януковича.

Ваш вибір 'Подобається'.

Затягувати з приватизацією "Укрспирту" не можна

Про це він повідомив у Фейсбук.

"Вже місяць, з 1 липня ДП "Укрспирт" більше не монополіст. Мінфін видав ліцензії на виробництво спирту іншим заводам. Це великий крок для галузі та певні зміни для Укрспирту... Однак затягувати з приватизацією Укрспирту не можна. Це буде рівносильне тому, що заводи підприємства стануть непотрібні", - написав він.

Блескун пояснює, що оскільки монополія Укрспирту скасована, то за правилами відкритого ринку поступово кількість клієнтів державного підприємства зменшуватиметься: "Компанії будуть відмовлятись брати спирт у колишнього монополіста і купуватимуть там, де вигідніші умови. Це очікувано і це відбувається прямо зараз".

У зв'язку з цим Блескун наголосив на необхідності якнайшвидшої приватизації об‘єктів ДП "Укрспирт": "І тут ми на одній хвилі з професіональною та потужною командою Фонду державного майна України та Міністерства економічного розвитку та торгівлі".

Крім того, Блескун зауважив, що через демонополізацією також важливий контроль за об'ємом виробництва і реалізацією спирту з боку держави.

"Раніше ми зводили всі обсяги реалізації, бачили, хто скільки реалізовує спирту як по наших, так і по інших заводах, по покупцях, але зараз такої можливості у нас нема. Ми не монополісти, ми тепер одні з... Ринок без монополії", - зауважив Блескун.

Нагадаємо, з 1 липня 2020 року вступив в дію закон, яким скасовується державна монополія на виробництво спирту, зокрема, як лікарського засобу, а також для медичних і ветеринарних цілей.

Закон дозволяє компаніям будь-якої форми власності виробляти спирт за умови отримання ліцензії, а також проводити повну лібералізацію експорту спирту з України. Очікувані надходження до державного бюджету від приватизації усіх спиртових заводів складуть близько 2,5 млрд гривень.

Власник найбільшого агрохолдингу розповів про трансформацію в кулінарну компанію

Компанія МХП проходить процес трансформації із сировинної у кулінарну. Про це на своїй сторінці у Facebook написав власник компанії Юрій Косюк.

"Переконаний, що єдиний шлях до розвитку — в постійному пошуку та вмінні змінюватися. Для нас — це ставати ближчими до споживача", - коментує Косюк.

У ході трансформації МХП відкриває нові роздрібні торгівельні точки. Мова про "М’ясомаркети".

"Це м’ясні магазини принципово нового формату, що покликані задати високу планку стандартів якості клієнтського сервісу та створити для покупців унікальний досвід", - додає він.

"М’ясомаркетів" в Україні вже три, один із них відкрився сьогодні у Миколаєві. В його асортименті буде 180 унікальних торговельних позицій м’яса.

Окрім "М’ясомаркетів" МХП реалізував ще два проекти, у столиці. Вони поєднують в собі рітейл і хореку (hotel, restaurant, cafe). Мова про гастростудію "Секрети Шефа" та сендвічну "ХО перекусити?".

"Пишаюсь креативністю та завзяттям своєї команди та тим, як кожен вкладається в реалізацію нашої спільної мети — щаслива Україна", - резюмував Косюк.

Довідка: МХП — один з найбільших агрохолдингів України. Найбільший виробник і експортер курятини ("Наша Ряба"). Географія експорту компанії охоплює понад 80 країн світу. Власник - Юрій Косюк

Ваш вибір 'Нічого сказати'.