Tempo950x100

Tempo300x100

Вкрадене українське зерно вже у Середземному морі: везуть до Сирії

Вкрадене українське зерно вже у Середземному морі: везуть до Сирії
Фото: з відкритих джерел

Росіяни вивозять із тимчасово окупованих територій України зерно та овочі до РФ та анексований Крим.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони.

Відомо, що частина викрадених з України зернових перебуває на суховантажах під російським прапором в акваторії Середземного моря. Найімовірніша країна призначення вантажу – це Сирія. Втім, вже звідти контрабандою зерно може потрапляти в інші країни Близького Сходу.

Зазначається, що у Пологах Запорізької області у сховищах є зерно та насіння соняшника. Їх готують до транспортування до Російської Федерації.

З тимчасово захопленого Енергодару у бік Кам’янки Дніпровської під охороною військових виїхала колона російських КамАЗів та DAF із зерном. Кінцевий пункт призначення колони – Крим.

У селі Волохів Яр Харківської області колабораціоністи допомагають окупантам держави-терориста вивозити зерно з ангарів. Зерновози вирушають на російський кордон.

Крім того, 1500 тонн зернових вивезено зерновозами “Кримзернотранс” із Малої Лепетихи Херсонської області на територію Кримського півострова.

У розвідці повідомляють, що існує інформація, що окрім зерна окупанти вивозять до Криму великі обсяги викрадених в Україні овочів: буряк, картоплю, капусту.

Перегляди: 19
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vkradene-ukrayinske-zerno-vzhe-u-seredzemnomu-mori-vezut-do-syriyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати