Tempo950x100

Tempo300x100

Власник найбільшої пивоварної компанії в Україні створить підприємство з виробником марихуани

Власник найбільшої пивоварної компанії в Україні створить підприємство з виробником марихуани

Пивоварний концерн Anheuser-Busch InBev NV (AB InBev) з активами в Україні оголосив про намір організувати спільне підприємство з канадським виробником марихуани Tilray Inc. для розробок у сфері безалкогольних напоїв з вмістом конопель.

Як говориться в прес-релізі AB InBev, кожна компанія інвестує $50 млн в спільне підприємство, яке буде працювати тільки на канадському ринку, передає БизнесЦензор.

Канада легалізувала використання марихуани в рекреаційних цілях у жовтні 2018 року.

Tilray є одним з небагатьох канадських постачальників конопель, акції якого торгуються на біржі в США. Капіталізація компанії складає близько $6 млрд, хоча її виручка в першому півріччі була менше $20 млн.

Останнім часом виробники алкогольних напоїв активно співпрацюють з фірмами, що вирощують коноплю. Зокрема, пивоварна компанія Constellation Brands Inc. у серпні анонсувала інвестиції в розмірі $4 млрд у канадську Canopy Growth Corp. з метою розробки широкого асортименту медичної та рекреаційної продукції для Канади і інших ринків.

Компанія “Сан Інбев Україна” є одним з лідерів пивоварного ринку України. Їй належать Чернігівський, Харківський і Миколаївський заводи. Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: BUD, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Corona, Staropramen, TALLER, Hoegaarden, Leffe, Löwenbräu, Franziskaner, Spaten, beck’s, а також локальних ТМ: “Чернігівське”, “Рогань”, “Янтар”, “Жигулівське”.

Перегляди: 0
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vlasnyk-najbilshoyi-pyvovarnoyi-kompaniyi-v-ukrayini-stvoryt-pidpryyemstvo-z-vyrobnykom-maryhuany
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати