Власники компанії Väderstad отримали нагороду «Підприємець року»

Власники компанії Väderstad отримали нагороду «Підприємець року»
Фото: з відкритих джерел

Друге покоління власників Väderstad, родина Старк, отримала нагороду «Підприємець року». Щорічно найбільший бізнес-журнал в Скандинавії «Dagens Industri» присуджує премії видатним людям зі справжнім підприємницьким духом, які керують та розвивають успішні компанії.

«Друге покоління компанії – Крістер, Крістіна, Андреас та Бо Старки з великим успіхом та далекоглядним баченням керують виробництвом та продажами сільськогосподарської техніки з міста Вадерстад, де їх батьки у 1962 році заснували компанію. Причин успіху компанії Väderstad багато, наприклад, здібності власників створювати інновації, хороша співпраця між собою, сміливість вийти на світовий ринок та закріпити на ньому» – пише «Dagens Industri».

349-1

– Компанія Väderstad починала свою діяльність як невеликий сімейний бізнес із бажанням покращити та спростити повсякденну роботу наших фермерів. Хоча минуло багато часу але, таке бачення все ще є душею та серцем нашого бізнесу. Ми постійно впроваджуємо інновації та робимо все, щоб бути компанією, яка постійно розвивається. Ми всі надзвичайно пишаємося цією нагородою, так саме, як і пишаємось усіма нашими талановитими працівниками та керівним складом. Без них ми не досягли б того, що маємо зараз, – так прокоментувала отриману нагороду Крістіна Старк, голова правління компанії Väderstad.

Урочиста подія відбулась 2 вересня 2021 року в Стокгольмі.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vlasnyky-kompaniyi-vaderstad-otrymaly-nagorodu-pidpryyemecz-roku-2
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати