Впродовж другої декади березня в Україні не спостерігалося несприятливих явищ для посівів сільгоспкультур

Впродовж другої декади березня в Україні не спостерігалося несприятливих явищ для посівів сільгоспкультур
Фото: з відкритих джерел

Упродовж другої декади березня в Україні не спостерігалося несприятливих агрометеоролічних явищ для посівів сільськогосподарських культур. Про це у своєму звіті зауважили фахівці Укргідрометеоцентру.

«Лише в Сумській, Полтавській, Дніпропетровській і Донецькій областях фіксувалося короткочасне зниження мінімальної температура ґрунту на глибині залягання вузла кущіння озимих культур і багаторічних трав (3 см) до -1-2°С, що значно вище критичної температури вимерзання», – уточнили вони.

Також зазначається, що, за даними обласних центрів із гідрометеорології, за результатами весняних обстежень посівів озимих культур визначено, що більшість площ знаходиться в доброму та відмінному стані. Відсоток пошкоджених рослин не перевищує 2-7%.

«Станом на 20 березня в озимих культур (пшениця, ячмінь, жито) на більшості території посіви знаходилися у фазах третього листка та кущіння, місцями на пізно засіяних полях північних областей – сходів. Стан посівів оцінювався переважно як добрий і відмінний», – ідеться у звіті.

Джерело: АПК-Інформ

Перегляди: 21
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vprodovzh-drugoyi-dekady-bereznya-v-ukrayini-ne-sposterigalosya-nespryyatlyvyh-yavyshh-dlya-posiviv-silgospkultur
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати