ВР ухвалила закон про безперебійне постачання агропродукції при воєнному стані

ВР ухвалила закон про безперебійне постачання агропродукції при воєнному стані
Фото: з відкритих джерел

Верховна Рада прийняла у другому читанні та в цілому закон про безперебійне виробництво та постачання сільськогосподарської продукції під час воєнного стану.

Відповідний законопроєкт №7264 підтримали 313 народних депутатів, передає Укрінформ.

Документом передбачається спрощення фітосанітарних вимог при експорті, імпорті та переміщенні продукції рослинного походження територією України, зокрема тепер буде можливість оформлення фітосанітарного сертифіката в електронній формі.

Також під час воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування розширюється перелік суб’єктів, які можуть відбирати зразки та проводити фітосанітарну експертизу, зокрема, запровадження спрощеного порядку уповноваження приватних лабораторій та можливість відбору зразків їх фахівцями.

Окрім цього, з’являється можливість для українських виробників органічної продукції, які здійснювали виробництво за стандартами Європейського Союзу, перейти на українські стандарти виробництва без додаткового перехідного періоду (якщо це відбувається у рамках одного органу сертифікації), а також одержання державної підтримки.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vr-uhvalyla-zakon-pro-bezperebijne-postachannya-agroprodukcziyi-pry-voyennomu-stani
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати