Вибираємо ефективний препарат для знищення шкідників плодових культур

Вибираємо ефективний препарат для знищення шкідників плодових культур
Фото: з відкритих джерел

В Україні плодовим культурам шкодить приблизно 300 видів комах. З них понад 100 видів можуть завдавати значної шкоди. Здебільшого ці культури атакують кліщі, яблунева листоблішка та попелиці. Високі температури і підвищена вологість сприяють їхньому швидкому розвитку та поширенню. Контроль даних шкідників ускладнюється через особливості харчування та розташування у важкодоступних місцях.

In,summer,,the,leaves,yellow,pear,nest,caterpillars.

Як боротися зі шкідниками плодових культур?

Травоїдні кліщі, яблунева листоблішка і попелиці становлять серйозну загрозу для рослин. Вони харчуються клітинним соком, що призводить до:

  • збільшеної транспірації листя;
  • порушення водного обміну;
  • зменшення рівнів хлорофілу, ксантофілу та каротину;
  • уповільнення транспорту цукрів;
  • зниження інтенсивності фотосинтезу.

Усе це призводить до ослаблення рослин, деформації їхніх вегетативних органів і плодів, а також зменшення врожайності до 60%.

Навесні, коли плодові культури потребують особливо ретельного догляду, починається ключовий період захисту насаджень від шкідників. Багато з них активізуються вже за температури близько +7…+8 ℃, а з підвищенням до +12…+14 ℃ починається період їхнього активного розмноження. Тому важливо почати вживати захисні заходи до того, як розпустяться бруньки.

Найефективніший метод захисту плодових культур – використання продуктів з широким спектром контролю шкідників. Приклад такого препарату – інсектицид ІНВЕРТ від компанії ADAMA.

176

Усе про препарат ІНВЕРТ та його дію

ІНВЕРТ ADAMA – це високоефективний засіб для захисту яблуневих насаджень та сої від різних шкідників. Діюча речовина – абамектин, який входить до класу авермектинів. Абамектин стимулює вивільнення гамма-аміномасляної кислоти, яка виступає інгібітором передачі нервових імпульсів. В результаті цього відбувається параліч шкідників, вони припиняють живлення і через декілька діб гинуть.

Препарат має такі переваги:

  • Високоефективний довготривалий контроль шкідників.
  • Трансламінарна активність забезпечує надійний захист.
  • Незамінний компонент антирезистентних програм.
  • Запобігає спалахам розвитку павутинного кліща.

Для запобігання виникненню резистентності не слід використовувати ІНВЕРТ одночасно з іншими препаратами з групи авермектинів протягом одного сезону.

З приводу придбання інсектициду ІНВЕРТ звертайтесь до регіональних представників або офіційних дистриб’юторів компанії  Адама Україна, це гарантує впевненість в оригінальності продукту та дає можливість отримати фахові консультації.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vybyrayemo-efektyvnyj-preparat-dlya-znyshhennya-shkidnykiv-plodovyh-kultur
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати