Вихід Kernel з Варшавської біржі зупинено до завершення судової тяганини з міноритаріями

Вихід Kernel з Варшавської біржі зупинено до завершення судової тяганини з міноритаріями
Фото: з відкритих джерел

Виключення акцій агрохолдингу Kernel з Варшавської фондової біржі зупинено, до завершення судового розгляду Окружним судом Люксембургу позову міноритаріїв, які оскаржують делістинг, йдеться у повідомлені Варшавської фондової біржі.

Управління фінансового нагляду Польщі (PFSA) не видаватиме рішення про надання дозволу на вилучення акцій Kernel, до завершення судового розгляду в Окружному суді Люксембургу, яке було ініційованого групою міноритарних акціонерів компанії.

Міноритарії оскаржують рішення ради директорів Kernel від 13 квітня 2023 року про делістинг.
«Рішення було прийнято на підставі нашого позову», – написав в Telegram Павло Бойко, засновник Gonzo Invest й власник 2% акцій Kernel. «Це лише одна з перших перемог», – додав він.
Контекст

Нагадаємо, 15 травня Kernel подав до Управління фінансового нагляду Польщі заявку на вилучення своїх акцій з Варшавської фондової біржі (ВФБ). Офіційно Kernel пояснював рішення піти з біржі тим, що компанія більше не бачить переваг від перебування на Варшавській біржі.

Kernel за підсумками 2023 фінансового року (липень 2022 року – червень 2023 року) отримав чистий прибуток у $299 млн в порівнянні зі збитком у $41 млн за аналогічний період минулого фінансового року. Виручка агрохолдингу зменшилася на 35% – до майже $3,5 млрд. Чистий борг станом на 30 червня 2023 року зменшився на 60% – до $595 млн.

Джерело: Forbes

Перегляди: 112
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vyhid-kernel-z-varshavskoyi-birzhi-zupyneno-do-zavershennya-sudovoyi-tyaganyny-z-minorytariyamy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати