Виробництво свинини в ЄС переживає складний період

Виробництво свинини в ЄС переживає складний період
Фото: з відкритих джерел

За прогнозами аналітиків, виробництво свинини в Європейському Союзі скоротиться другий рік у 2023 році, в результаті чого загальний спад складе приблизно 10%, а виробництво може ще більше знизитися в найближчі роки.

Про це повідомляє пресслужба МінАПК в щоденному огляді іноземних ЗМІ.

«Це структурна зміна», — сказав Жан-Поль Сім’є, аналітик м’яса та автор огляду французьких товарів Cyclope. «Це деінтенсифікація європейського виробництва».

За останнє десятиліття промисловість свинини в ЄС постраждала через торгове ембарго Росії, поширення на захід африканської чуми свиней і пандемію COVID-19.

Фермери побоюються, що кардинальний перегляд правил ЄС щодо тваринництва, який може призвести до поступової відмови від кліток і розширення лімітів промислового забруднення на більшу кількість ферм, коштуватиме мільярди і виведе свинину ЄС з експорту та внутрішніх ринків.

Потенційний вплив змін, які мають бути завершені в наступному році, незрозумілий, оскільки країни ЄС борються з Європейською комісією, яка прагне досягти прогресу в цілях сталого розвитку.

Німецький сільськогосподарський науково-дослідний інститут EuroCARE та угорський колега AKI в дослідженні для фермерської групи ЄС Copa-Cogeca оцінюють, що швидке припинення стійл для свиноматок до 2025 року скоротить виробництво свинини майже на чверть і підніме ціни майже наполовину, порівняно з 8% і 11 % варіацій, відповідно, у більш тривалому переході до 2035 року.

Перегляди: 0
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vyrobnycztvo-svynyny-v-yes-perezhyvaye-skladnyj-period
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати