Виробник Oreo та Milka відзвітував про надвисокі прибутки в рф

Виробник Oreo та Milka відзвітував про надвисокі прибутки в рф
Фото: Mondelez International headquarters in Chicago, Illinois, U.S., on Monday, Jan. 10, 2022. Mondelez International Inc. CFO Luca Zaramella says he's concerned about rising input costs related to logistics and transportation, but he believes the company's decision to raise prices across its U.S. portfolio won't significantly affect sales volumes. Photographer: Christopher Dilts/Bloomberg

Компанія-виробник солодощів Mondelez, яка внесена до списку спонсорів війни від НАЗК відзвітувала про “найбільші ніж коли-небудь” прибутки свого російського бізнесу.

Про це повідомляє Reuters, посилаючись на документацію Mondelez, з якою ознайомилось видання.

У своїй заяві у 2023 році компанії зазначала, що її бізнес в росії забезпечує “стабільне зберігання товарів, які є щоденними продуктами харчування для звичайних людей”, і що призупинення діяльності “означало б відключення частини продовольства для багатьох сімей, які не мають жодного відношення до війни”.

Компанія також заявила про припинення інвестицій у рекламу та повну автономію для російської філії.

Окрім цього, в компанії зазначили, що “Продукти, що продаються в росії, тепер виробляються і поширюються на місцевому рівні, без імпорту готової продукції з Європи в росію або експорту з росії в Європу”.

Втім, згідно із записами, з якими ознайомилось Reuters, російська філія Mondelez отримала нового гендиректора, який підпорядковується особі, яка своєю чергою підпорядковується президенту Mondelez у Європі, Вінсу Груберу.

13 лютого в окремій службовій записці Грубер повідомив, що новим генеральним менеджером в росії стане Олексій Блінов. Згідно з даними LinkedIn, Блінов є фінансовим директором компанії Mondelez, що базується в Москві.

У своєму річному звіті, опублікованому на початку цього місяця, компанія заявила, що її російський бізнес є більш прибутковим, ніж будь-коли раніше.

Продукти не підпадають під жодні міжнародні санкції, тому Mondelez може продовжувати російський бізнес майже безперешкодно.

Джерело: Економічна правда

Перегляди: 59
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vyrobnyk-oreo-ta-milka-vidzvituvav-pro-nadvysoki-prybutky-v-rf
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати