Виробник першої рослинної баранини отримав мільйонні інвестиції та взявся за розробку дичини

Виробник першої рослинної баранини отримав мільйонні інвестиції та взявся за розробку дичини
Фото: з відкритих джерел

Виробник першої в США баранини на рослинній основі Black Ship Foods зібрав $5,25 млн, щоб вивести на ринок рослинне м’ясо «дичини».

В інвестиційному раунді взяли участь AgFunder, Bessemer Venture Partners, New Crop Capital та Siddhi Capital. Зокрема, це перший випадок, коли Bessemer Venture Partners інвестували в харчову компанію.

Black Ship Foods також має намір розробити покращені традиційні рослинні версії м’яса та м’ясо диких порід.

Для цього розробники ретельно аналізують та ідентифікують ключові ароматичні сполуки, що містяться у м’ясі тварин, а потім структурують їх навколо рослинних білків.

Цю ж технологію використали і для розробки свого флагманського продукту, рослинної баранини, яка має складну текстуру та смак традиційної баранини.

В основі рослинної альтернативи лежить текстурований гороховий білок, високоолеїнова соняшникова та рафінована кокосова олія, масло какао.

2% складають натуральні харчові добавки, серед яких рослинна клітковина, концентрат рисового білка, барвник овочевого соку та екстракт шкірки граната.

Не містить антибіотиків, гормонів, холестерину, сої, молочних продуктів та глютену.

Визнання рослинна баранина Black Ship Foods отримала ще восени минулого року, коли продукт запустили в США в Soulva — грецькій мережі ресторанів.

А вже цього місяця відомі каліфорнійські заклади харчування, такі як Rooh, Chezchez, Beit Rima, Mazra і Monica’s включили до свого меню реалістичну рослинну баранину від Black Ship Foods.

Джерело: newfood.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vyrobnyk-pershoyi-roslynnoyi-baranyny-otrymav-miljonni-investycziyi-ta-vzyavsya-za-rozrobku-dychyny
Like
Цікаво
2
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати
1