Виробник рибних паличок Vici міг возити підсанкційне обладнання до рф

Виробник рибних паличок Vici міг возити підсанкційне обладнання до рф
Фото: з відкритих джерел

Прокуратура Литви почала перевірку компанії з групи Vičiūnai після публікації інформації про те, що вона імовірно перевозила до росії підсанкційні товари, які можуть використовуватися для виробництва озброєнь.

У прокуратурі заявили, що почали попереднє розслідування за фактом порушення міжнародних санкцій, повідомляє місцеве видання Delfi.

Розслідування проводять співробітники Клайпедського відділення Митної кримінальної служби під контролем прокурорів Відділу кримінального переслідування Клайпедської окружної прокуратури.

“Мета розслідування – з’ясувати, яку продукцію було експортовано до рф і чи включено її до переліку санкційних товарів”, – йдеться у повідомленні прокуратури.

Раніше литовський портал lrt.lt повідомив, що компанія з групи Vičiūnai – Plungės kooperatinė prekyba – більше 10 разів завозила до росії на підсанкційне обладнання, пунктом призначення якого було вказано її російський завод Vičiūnai-Rus у Совєтську.

За даними журналістів, з Литви до Калінінграда перевозили вироби та технології, які належать до групи товарів, що можуть використовуватися у військових цілях.

Представники Vičiūnai визнали, що справді завозили до росії ці товари, але запевняли, що не знали, що вони підпадають під санкції.

“Ми заперечуємо інформацію у ЗМІ про те, що це запчастини військового призначення. Це деталі для ремонту обладнання з виробництва продуктів, для підтримки технічного стану обладнання та його ніколи не перепродували іншим компаніям”, – запевнила представниця компанії Вілма Вевярське.

“Зараз ми проводимо внутрішнє розслідування, також відбувається розслідування криміналістів митниці. Ми співпрацюватимемо з усіма відомствами, щоб спростувати ці звинувачення”, – додала вона. 

Джерело: biz.censor.net

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vyrobnyk-rybnyh-palychok-vici-mig-vozyty-pidsankczijne-obladnannya-do-rf
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати