Висока концентрація для якісних жнив: новинка від Ukravit для десикації посівів

Висока концентрація для якісних жнив: новинка від Ukravit для десикації посівів
Фото: з відкритих джерел

На Півдні України вже розпочалися жнива озимих культур. Невдовзі збиральна кампанія пошириться й у решті регіонів країни. Щоб врожай був зібраний своєчасно і без втрат, фахівці Ukravit пропонують вже в цьому агросезоні оцінити переваги нової розробки компанії – продукту Десикант Ейр.

«Якісна десикація – запорука уникнення непродуктивних втрат врожаю під час збирання через забуряненість та нерівномірне дозрівання культурних рослин, – зазначає керівник агрономічного департаменту компанії Олександр Мигловець. –Проведена своєчасно та відповідними діючими речовинами, ця операція прискорює дозрівання, що особливо актуально для ріпака, гороху, соняшника та сої, знижує вологість зерна, припиняє розвиток хвороб і полегшує пряме комбайнування. Свої переваги має й десикація за допомогою мультикомптерів. До вище перерахованого тут додається заощадження води, пального, мінімальна задіяність в обробці робітників, нівелювання впливу на якість обприскування особливостей рельєфу поля, можливість «працювати»по високорослих культурах та в умовах,коли наземний обприскувач не може «зайти» в поле через погодні фактори, відсутність втрат врожаю від технологічних колій. Щоб забезпечити якість десикації як наземним методом, так і дронами, ми в поточному агросезоні розробили і вивели на ринок новий препарат на основі дикват-іону Десикант Ейр. Ця діюча речовина – це форма дикват диброміду, якамістить заряджений дикват-іон, що, власне, є активним компонентом і відповідає за процес десикації. А отже, Десикант Ейр містить підвищену концентрацію діючої речовини і демонструє високу ефективність».

Десикант Ейр – перший в Україні препарат, що має офіційну реєстрацію на проведення десикації мультикоптерами, а також може застосовуватись наземним методом. Дикват у його складі діє на рослини через листя, викликаючи відхилення електрона в фоносинтетичній електрон-транспортній системі від свого звичайного шляху, акцептуючи його від фотосинтетичної пігментної системи. Відновлений гербіцид реокислюється молекулярним киснем, в результаті чого утворюється високореактивний супероксид-аніон, який володіє сильними фототоксичними властивостями. Він викликає пошкодження клітинних мембран, що призводить до вивільнення внутрішніх елементів клітинних органел і їх повної деструкції і спричиняє повне висихання.

Десикант Ейр – відмінне рішення для десикації зернових колосових, соняшника, ріпака, сої, сорго та картоплі. За рахунок високої концентрації діючої речовини він пришвидшує дозрівання культур, знижує вологість зерна та контролює бур’яни в посівах. А спеціально розроблена для обприскування дронами формуляція мінімізує ризик знесення робочого розчину на сусідні культури.

Щоб покращити змочуваність культур та бур’янів, Олександр рекомендує додавати при обробці ад’ювант Інгрес (50-100 мл на кожні 100 л води). Таким чином, ви забезпечите максимально якісну десикацію і заощадите на післязбиральній доробці зерна.

Перегляди: 0
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vysoka-konczentracziya-dlya-yakisnyh-zhnyv-novynka-vid-ukravit-dlya-desykacziyi-posiviv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати