Високі ціни на свинину в Україні зробили імпорт економічно виправданим

Високі ціни на свинину в Україні зробили імпорт економічно виправданим
Фото: з відкритих джерел

У жовтні імпорт свинини активізувався. Підсумками зовнішніх поставок свинини за другий місяць осені поділилися аналітики Асоціації «Свинарі України».

Дані митної статистики ДФСУ свідчать, що у жовтні імпорт свіжого, охолодженого та мороженого м’яса свиней склав 4,38 тис. т чи 9,7 млн дол. США. Це у півтора рази більше ніж місяцем раніше, відзначають в аналітичному відділі Асоціації «Свинарі України». Ключовими країнами-постачальниками залишаються Польща, Нідерланди та Данія.

«Активізація імпортерів у жовтні стала типовою ситуацією протягом останніх кількох років та відіграла роль додаткового цінового регулятора у період сезонного послаблення торгівельної активності. Середня ціна імпортованого кілограма у жовтні склала 2,2 дол. США/кг, що на 6,2% чи 0,13 дол. США/кг дорожче ніж місяцем раніше. Так, високі внутрішні ціни на свинину на початку місяця зробили імпорт економічно виправданим і за відсутності митних/тарифних преференцій. Проте зі зниженням цін на вітчизняну свинину потік імпортної продукції скорочується», ― коментують галузеві аналітики.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vysoki-cziny-na-svynynu-v-ukrayini-zrobyly-import-ekonomichno-vypravdanym
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати