Вивозили до рф викрадений український урожай: повідомлено про підозру псевдокерівникам Запорізької зернової компанії

Вивозили до рф викрадений український урожай: повідомлено про підозру псевдокерівникам Запорізької зернової компанії
Фото: з відкритих джерел

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру громадянину України та двом громадянам рф в організації діяльності зернової компанії та постачанні до держави-агресора викраденого українського урожаю.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.

За даними слідства, громадянин рф очолив так зване державне унітарне підприємство «Державний зерновий оператор», де зберігалося понад 42 тисячі тонн зерна. Разом зі своїм так званим заступником – теж громадянином рф та місцевим колаборантом вони організували захоплення елеваторів, конфіскували продукцію, а також скуповували у населення зерно за заниженими цінами.

В подальшому ця сільськогосподарська продукція транспортувалася до тимчасово окупованої території Криму, а також поставлялася покупцям на території рф – ТОВ «Кубань-Форвард» і ТОВ «Компания «Апрель» (м.Краснодар).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими СБУ за оперативного супроводу Головного управління контррозвідувального забезпечення об’єктів критичної інфраструктури та протидії фінансування тероризму СБУ.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vyvozyly-do-rf-vykradenyj-ukrayinskyj-urozhaj-povidomleno-pro-pidozru-psevdokerivnykam-zaporizkoyi-zernovoyi-kompaniyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати