Вже 87 агропідприємств отримали гранти на сади і теплиці в цьому році

Вже 87 агропідприємств отримали гранти на сади і теплиці в цьому році
Фото: з відкритих джерел

Майже 15 мільйонів гривень виплатили за останні 10 днів ще 7 агропідприємствам у рамках урядової грантової програми підтримки малого та середнього бізнесу єРобота. Гроші будуть спрямовані на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства та тепличного господарства.

Загалом у цьому році 87 фермерств отримали державну допомогу на суму понад  322 млн гривень. З них майже 256,5 млн грн було направлено 74 підприємствам на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства. Ще 13-ти виплачено понад 66 млн гривень – на теплиці.

З початку дії програми виплачено 371,8 млн гривень 97 суб’єктам господарювання. Зокрема, 291,5 млн гривень отримали 82 господарства на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства та понад 80 млн гривень – 15 підприємців на теплиці.

Довідково. Урядова грантова програма діє з 1 липня 2022 року і передбачає підтримку малого і середнього бізнесу. Серед її переваг – можливість для кожного бажаючого створити чи розвивати власний бізнес за напрямками «Своя справа»,  «Свій сад», «Своя теплиця», «Новий рівень».

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vzhe-87-agropidpryyemstv-otrymaly-granty-na-sady-i-teplyczi-v-czomu-roczi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати