Вже є заявки на отримання ліцензій для експорту зерна в ЄС за новими правилами

Вже є заявки на отримання ліцензій для експорту зерна в ЄС за новими правилами
Фото: з відкритих джерел

Українські експортери вже направили заявки до Мінекономіки на видачу ліцензій для експорту чотирьох культур до країн ЄС за новими правилами. Про це в коментарі Latifundist розповів заступник міністра економіки та торговий представник України Тарас Качка.

«Надійшло пару заявок, нам зараз головне налагодити те, що йде транзитом. Помінялася система з їхнього рішення на наше, там ми налагоджуємо деталі. А заявки на експорт є: дві на Румунію, три на Болгарію, ми з ними працюємо», — зауважив Тарас Качка.

Він додав, що можна подавати заявки на отримання ліцензій щодо експорту до Польщі та Угорщини, але там поки що діє національна заборона.

За словами посадовця, про квотування експорту наразі не йдеться.

«Ми будемо розуміти, який на сьогоднішній день попит на експорт безпосередньо до цих країн. Цей попит не безмежний. Будемо дивитись, який попит там, тому що все залежить від культури. Чотири культури, різна структура ринку, різна сезонність. Зараз там в когось є питання по соняшнику, завтра будуть питання по пшениці», — уточнив торговий представник.

Крім того, Тарас Качка запевнив, що жодних обмежень щодо тоннажу на одну ліцензію не буде. Час розгляду заявки з української сторони становитиме приблизно 30 днів.

Перегляди: 3
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vzhe-ye-zayavky-na-otrymannya-liczenzij-dlya-eksportu-zerna-v-yes-za-novymy-pravylamy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати