Як вітчизняне підприємство стало сполучною ланкою між дрібними фермерами та торговими мережами

Як вітчизняне підприємство стало сполучною ланкою між дрібними фермерами та торговими мережами

Чи можливо дрібному фермеру зі своєю продукцією зайти в супермаркет? Будь-який невеликий виробник овочів та фруктів скаже, що ні. І буде правий. Проте є «обхідні» шляхи.

Торговий дім “Югторгсервіc” вже 6 років складає товарні партії овочів та фруктів для великих магазинів і торгових мереж з продукції малих виробників. За цей час встановили ділові відносини з «Таврія-В», «Сільпо», «Метро», «Копійка», «АТБ», «Точка», «Варус» та багато іншими. За півроку 2020-го вийшли на річний обсяг продукції 2019-го – понад 8000 тонн. Про це повідомляє прес-служба  Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP. 

– У нас напрацьована база виробників овочів та фруктів. Ми, як сито, щороку їх просіюємо, в базі залишаються найсильніші, порядні – кращі, – каже Андрій Тетью, співзасновник «Югторгсервіc». – Якщо продукція за результатами аналізу лабораторії не відповідає стандарту (підвищені пестициди), то ми не працюємо з таким фермером.

«Югторгсервіc» починався з підвалу, там сортували та формували перші партії. Потім орендували склади різних рівнів. Але щоб розвиватися і будувати тісні взаємовідносини з клієнтами, і збільшувати обсяги продажів, був потрібний свій склад.

У 2017-му знайшли такий на околиці Одеси, купили його в кредит. Споруду частково модернізували, підібрали професійні кадри, стали повноцінною фірмою. Працюючи в своєму складі, збільшили обсяг продажів за пів року в чотири рази.

2020.08.12_yugtorg_08

– Ми розуміли, що нам необхідно придбати холодильне обладнання для подальшої модернізації складу. За допомогою цього обладнання можна створювати необхідний мікроклімат для овочів і, відповідно, збільшувати термін придатності продукції, – розповідає Андрій Тетью, співзасновник “Югторгсервіc”. – У 2017-му році ми познайомилися з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP. Ми допомагаємо дрібним виробникам овочів та фруктів в реалізації їхнього товару. А проект UHBDP допоміг нам в придбанні холодильного обладнання. Ми утеплили склад, купили нові двері. Цю модернізацію ми планували, але завдяки проекту прискорилися на два роки.

Зараз Торговий дім має холодильні камери розміром 750 м2, 4 камери для короткострокового зберігання, ці потужності дозволяють обробляти 1200 тонн продукції на місяць. У арсеналі підприємства три вантажні автомобілі вантажопідйомністю 3, 5, 10 тонн. Є свій навантажувач.

2020.08.12_yugtorg_05

– Ми маємо доступ до фінансових і кредитних ресурсів, – доповнює співзасновник “Югторгсервіc” Олексій Науменко. – Кредити овердрафт дозволяють нам бути гнучкими на овочевому ринку. Ми можемо з фермером розрахуватися відразу, без відстрочки платежу.

Андрій Тетью каже, що їх підприємство йде в ногу з плодоовочевим ринком. Якщо п’ять років тому клієнти готові були купувати продукцію нижчої якості, то сьогодні кінцевий споживач став більш вимогливий. Тому “Югторгсервіc” закуповує товар першого сорту, що відповідає стандартам: правильна форма, гарний смак, і головне – безпечність. Фахівці “Югторгсервіc” постійно вибирають зразки і передають їх в лабораторію на аналіз.

Що купує “Югторгсервіc”?

Овочі борщового набору: картопля, морква, буряк, цибуля, капуста, а також томати, огірки, перець, баклажани, кабачки, часник, різна зелень. Фрукти: яблука, персики, абрикоси.

Олексій Науменко каже, що “Югторгсервіc” на порозі нової модернізації. Засновники мають намір механізувати всі процеси на підприємстві. Через 10 років вони бачать Торговий дім як компанію з великим асортиментом овочів та фруктів не тільки вітчизняного, а й імпортного виробництва, розширення своєї присутності у торгових мережах, а “Югторгсервіc” – впізнавана торгова марка.

– Ми плануємо виходити на експорт, щоб поставляти українську продукцію на світовий ринок, – ділиться Олексій Науменко.

Перегляди: 0
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yak-vitchyznyane-pidpryyemstvo-stalo-spoluchnoyu-lankoyu-mizh-dribnymy-fermeramy-ta
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    19 Квітня

    Польща має в 68 разів більше дотацій на АПК, ніж Україна

    Повноцінне відновлення експорту через морські порти для українського агросектору безальтернативне – УЗА

    В Україні знову дешевшає картопля: за якою ціною надходить у продаж

    В Україні знизилися ціни на гречку та рис, макарони подорожчали: де купити дешевше

    Інформація про відмову Китаю від української кукурудзи – це чутки на рівні трейдерів

    Поляки бідкаються, що через мобілізаційні закони в Україні у них не буде кому збирати полуницю

    18 Квітня

    На Дунаї відкрили додаткову лабораторію для аналізу зерна

    Безалкогольне ігристе вино з канабісом знімає стрес і покращує настрій

    Литва відновила закупівлі російського зерна після шестимісячної перерви

    На Полтавщині збудують новий завод із виробництва крупи

    БІЛЬШЕ НОВИН