Tempo950x100

Tempo300x100

Як Юрій Косюк та Юлія Порошенко розвиватимуть український АПК

Як Юрій Косюк та Юлія Порошенко розвиватимуть український АПК

Про це заявив власник «МХП Юрій Косюк під час запуску MHP accelerator, повідомляє АgroReview.

За його словами, сьогодні технології «МХП» у птахівництві переймають провідні птахофабрики Польщі, Нідерландів.

“Я хотів би повернутися на 20 років назад. Ще тоді ми зрозуміли, що немає людей, крім старої гвардії, які розбираються в технологіях і які здатні створити компанію майбутнього. І ми пішли до університетів. Одні з перших, а можливо навіть єдині, ми почали проводити ярмарки для молодих фахівців. І підключивши 4 або 5 ВНЗ, ми стали брати на практику студентів. Також ми почали запрошувати викладачів університетів на практику на наші нові об’єкти, щоб вони навчали студентів”, – зазначив Юрій Косюк.

[[{“fid”:”227475″,”view_mode”:”default”,”fields”:{“format”:”default”,”field_file_image_alt_text[und][0][value]”:false,”field_file_image_title_text[und][0][value]”:false},”type”:”media”,”field_deltas”:{“4”:{“format”:”default”,”field_file_image_alt_text[und][0][value]”:false,”field_file_image_title_text[und][0][value]”:false}},”attributes”:{“class”:”media-element file-default”,”data-delta”:”4″}}]]

За словами очільника, багато виходців з «МХП» зараз розвивають конкурентне середовище в Україні.

“Спочатку нам було дуже боляче, коли ми вкладали великі зусилля і гроші, частину себе в людину, а люди йшли шукати кращої долі. Вони отримували запис про те, що вони працювали в “Миронівському хлібопродукті”, вони отримували певний досвід, але йшли працювати в інші компанії. Але вони не виїхали за кордон – вони пішли розвивати конкурентне середовище в Україні, створювати аналогічні компанії, піднімаючи рівень бізнесу в країні», – зауважив Юрій Косюк.

Він підкреслив, що МХП завжди відкрита до співпраці.

«У нас немає якихось величезних секретів. І останнім часом ми взагалі зрозуміли одне – як каже Тойота: будь ласка, всі можуть дивитися як ми робимо, тільки у когось виходить конкурувати з Тойотою, а у когось – ні. Ми сповідуємо відкритість, і відкриваємо себе ще більше для тих людей, які хочуть щось робити. Тому що вони будуть робити в Україні, для України. Ми зробимо багатшими країну, компанію, тих людей, які разом з нами співпрацюють. Чим більше багатих людей, тим багатша країна, чим багатша країна, тим більше споживачів нашої продукції”, – підкреслив Юрій Косюк.

Саме тому агрохолдинг «МХП» став платформою для  унікальної конкурсної програми для стартапів, підприємців, інноваторів. Технологічний кластер Radar Tech під часу заходу анонсував  запуск програми розвитку стартапів в АПК  «MHP accelerator».

Технологічний кластер Radar Tech був створений невісткою президента України, засновницею Agrohub Юлією Порошенко, керуючими партнерами інноваційного парку Unit.city Максимом Бахматовим та Максимом  Яковером, співзасновником та керуючим партнером GrowthUP Group Денисом Довгопологим, експертом з підтримки телеком практики в BCG Юлією Мироновою та гендиректором креативного простору “Часопис” Оленою Калібабою.

У рамках «MHP accelerator» десять стартапів в 2018 р зможуть реалізувати проекти на базі агрохолдингу «МХП». З усіх поданих на конкурс заявок журі проекту вибере 10 учасників, які пройдуть 3-місячний курс навчання у експертів агро-, бізнес-, стартап-галузі. Найбільш сильні команди з опрацьованими рішеннями зможуть провести пілотні проекти і перевірити гіпотези на базі «МХП».

Фінансування програми організовує МХП.

Прийом заявок на участь у програмі проходить до 26 лютого 2018 року включно через сайт Radar Tech.
Фіналісти програми «MHP accelerator» отримають можливість комерційного запуску в партнерстві з агрохолдингом МХП.

Як зазначають організатори проекту, при відборі пріоритет буде у стартапів, які працюють за такими напрямками: діджіталізація, інновації в автоматизації промислового виробництва, торгові майданчики, енергоефективність, інновації в корпоративному управлінні, інновації кінцевого продукту.

“Це 7-місячна програма, яка, я впевнена, збере десятки стартапів. Протягом програми ми будемо допомагати стартаперам втілювати ідеї на практиці і отримувати зворотний зв’язок”, – заявила Юлія Порошенко.

[[{“fid”:”227538″,”view_mode”:”default”,”fields”:{“format”:”default”,”field_file_image_alt_text[und][0][value]”:false,”field_file_image_title_text[und][0][value]”:false},”type”:”media”,”field_deltas”:{“8”:{“format”:”default”,”field_file_image_alt_text[und][0][value]”:false,”field_file_image_title_text[und][0][value]”:false}},”attributes”:{“style”:”height: 565px; width: 848px;”,”class”:”media-element file-default”,”data-delta”:”8″}}]]
“МХП стане базою для розвитку цих стартапів. Якщо нам буде цікаво – ми їх будемо купувати, вони також можуть бути продані іншим компаніям”, – заявив Юрій Косюк.

Довідка: “Миронівський хлібопродукт” є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки. Земельний банк компанії за станом на початок 2016 року складав близько 370 тис. га. Агрохолдингу належить 30 підприємств в 14-ти регіонах України, а також м’ясопереробні потужності в ЄС, центр дистрибуції і логістики в ОАЕ. МХП експортує свою продукцію в 70 країн. Чистий прибуток МХП в 2016 році склав $ 69 млн.

Відео презентації можна переглянути на нашій сторінці у facebook.

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yak-yurij-kosyuk-ta-yuliya-poroshenko-rozvyvatymut-ukrayinskyj-apk
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати