178171
182818

Як забути про блокування податкових накладних назавжди

Питання блокування податкових накладних продовжує бути актуальним серед агровиробників. Публікуємо запис вебінару, в якому заступниця голови ВАР з питань оподаткування, практикуючий сертифікований аудитор, партнер компанії Crowe Erfolg Ukraine та Crowe A&A Ukraine (член Crowe Global) Ольга Богданова розповіла, чому відбувається призупинення реєстрації ПН/РК та як цього уникнути.

Експертка зупинилась на основних причинах призупинення реєстрації ПН/РК. Разом з тим наголосила, можна цього уникнути, якщо подати якісну таблицю платника податку. Якщо вона коректно заповнена, то під моніторинг такі податкові накладні не підпадають. 

На конкретних прикладах підприємств Ольга Богланова пояснила як потрібно діяти, щоб податкові накладні не були заблоковані, які документи подавати та як їх заповнювати.

Зразки документів, представлені Ольгою Богдановою під час вебінару, ви можете завантажити за посиланням.Ціни на крупи на ринку

Якщо обирати крупи  у супермаркеті,  можна знайти приблизно 10-15 різновидів.
Якщо обирати крупи на "Шуварі" - щонайменше 50.
Лише рису ми нарахували 22 сорти.Асортимент сухофруктів та ціни на ринку

Основними продуктами харчування впродовж усього Великого посту є овочі, фрукти, бобові, горіхи, сухофрукти, мед, хліб, а також різні соління та варення.

У відеоогляді  покажемо вам асортимент сухофруктів та актуальні ціни на них.
 Ціни на овочі "борщового набору"

Як змінились ціни на "борщовий набір" за тиждень, дивіться у відео.Ціни на зелень на ринку

Петрушка, кріп, шпинат, рукола, базилік та інші ароматні трави вітамінізують наші ослаблені після довгої зими організми. Будь-який вид зелені - смачний, красивий, а найголовніше корисний інгредієнт наших страв. Ми дізнались ціни на весь асортимент та запрошуємо вас до перегляду.Ціни на курячі яйця на ринку

Яйця є одним з найбільш популярних і улюблених продуктів: вони смачні, поживні, ситні і корисні, та й до того ж входять до складу багатьох страв.
 
Ну а ми переглянули ціни на них, тому запрошуємо вас до перегляду відео.