Як змінилися ціни на свинину живою вагою

Як змінилися ціни на свинину живою вагою
Фото: з відкритих джерел

Серпень завершується сталістю закупівельних цін на свиней забійних кондицій у Центрі та на Сході, констатують аналітики Асоціації «Свинарі України» за підсумками щотижневого моніторингу.

Для більшості виробників свинини торги на 35-й тиждень завершилися без перегляду цін. Так, як і тижнем раніше, основні товарні партії у Центрі, на Сході та на Півдні були розписані в межах 66-68 грн/кг. У західних областях торги були дещо напруженішими, у наслідок чого нижній поріг цін понизився до позначки 65 грн/кг.

Окремі представники м’ясопереробної галузі відзначають поступове відновлення середньої забійної маси тварин. Проте більшість заготівельників, зокрема в Центрі та на Сході, констатує, що вплив спекотних погодних умов на товарній кондиції тварин все ще відчувається. Відгуки переробників про перебіг торгівлі та подальшу цінову динаміку також неоднозначний. Зокрема, є ті, хто відзначає млявість реалізації. Решта зазначає відносно стабільну торгівлю упродовж останніх тижнів, тож враховуючи це та продовження впливу сезонних факторів на пропозицію свинини у найближчі пару тижнів, вважають, що ціна стабілізується. Наразі оператори одностайні лише з приводу посилення внутрішньої конкуренції серед переробників не тільки при заготівлі живця, як кілька тижнів раніше, а й при реалізації охолодженого м’яса.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yak-zminyly
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1