174499

Як змінилися ціни на помідори

Рожеві, жовті, червоні, з хвостиками, на гілочці - асортимент помідорів на "Шуварі" дуже великий. Порівняли ціни на гурт та у роздріб на усі сорти..

Яка вартість овочів "борщового набору"

Традиційний огляд цін на овочі "борщового набору". Дізнайтесь, як змінились ціни на ринку "Шувар" на картоплю, цибулю, моркву, буряк та капусту за тиждень.

На річці Інгулець фермер збудував саморобну дамбу – риба не може пробитися на нерест

Екологічне лихо у Херсонській області влаштував місцевий фермер. У селі Благодатівка збудував саморобну дамбу через річку Інгулець. Гребля перегородила рибі шлях на нерест і знищує популяцію бобрів. А от люди - задоволені. Тепер їм зручніше ходити і їздити на інший берег, йдеться у сюжеті ТСН.

Як змінились ціни на фрукти та ягоди

Як змінились ціни на полуницю та черешню за тиждень? Яка вартість імпортних абрикосів та персиків? Дізнаєтесь відповіді у відео від Інфо-Шувар.

Як змінились ціни на овочі

Огірок стрімко подешевшал - з 30 грн/кг минулого тижня до 9-10 грн/кг! Також знизилась ціна на кабачки - зараз вони коштують 4 грн/кг. Як змінилась ситуація з іншими салатними овочами - дізнаєтесь із відео від Інфо-Шувар.

Сезонні заробітки: скільки платять за збір ягід в Україні

Планам українських заробітчан поїхати за кордон на збирання ягід цього року завадив коронавірус. Багато сезонних працівників залишилися вдома і шукають роботу на українських фермах, повідомляє dw.com.

У цьому сезоні, прогнозують в асоціації "Ягідництво України", середній рівень оплати робіт зі збору ягід може становити 1000-1200 гривень щоденно. Якщо узяти збирання лохини, а цього року кілограм коштує 12 гривень, то заробити ці гроші можна, здавши 100 кілограмів ягід. А які умови праці та чи реально заробити в Україні стільки ж, як у ЄС?