Як змінилися ціни на хліб, макарони та борошно

Як змінилися ціни на хліб, макарони та борошно
Фото: з відкритих джерел

Ціни на хліб у жовтні порівняно з вереснем практично не змінилися, а ось борошно та макаронні вироби продовжують дешевшати.

Про це пише “Хвиля” з посиланням на дані порталу Мінфін.

Ціни на хліб

Пшеничний хліб у супермаркетах країни коштує, як і раніше, 29,35 грн. за весь батон вагою 650 грам. Тобто, за місяць колишня ціна позиції не змінилася. Без змін залишилася і вартість пшеничного хліба вагою 600 грамів у нарізці – 31,69 грн.

Житній хліб «Столичний» у супермаркетах у жовтні в ціні не змінився – 34,60 грн. за 950 грамів у середньому. У той же час хліб житній «Бородінівський» вагою 300 грам став дешевшим – ціни знизилися з 26,50 грн. до 25,80 грн.

Ціни на борошно

Вартість борошна почала знижуватися після збирання врожаю. Так, у жовтні, порівняно з вереснем, ціна в середньому по торгових мережах знизилася майже на гривню – з 22,11 грн. до 21,33 грн. за кілограм.

Ціни на макарони

Вартість макаронних виробів також знижується. Наприклад, макарони Перья за місяць подешевшали з 28,41 грн. до 28,15 грн. за кілограм. Зазначимо, що торік на початок жовтня вартість макаронів була майже на 10 гривень нижчою – 18,60 грн./кг.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yak-zminylysya-cziny-na-hlib-makarony-ta-boroshno
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати