Як змінилися ціни на овочі в Україні

Як змінилися ціни на овочі в Україні
Фото: з відкритих джерел

Ціни на харчі постійно зростають, але урожай овочів дозволяє не хвилюватися за дефіцит звичних продуктів.

Актуальні ціни в популярних супермаркетах на овочі борщового набору публікує моніторинговий сайт Мінфін.

Ціна на картоплю

Середня вартість кілограма картоплі виросла за місяць лише на 23 копійки. Якщо у минулому місяці картоплю можна було придбати за 9,77 грн, то тепер середня ціна – 9,80 грн, при чому в мережі супермаркетів Ашан та Варус кіло картоплі можна придбати за 7,70 грн та 7,80 грн відповідно. І лише у Мегамаркеті картоплю продають за 13,90 грн.

Ціна на картопля. Фото: Мінфін

Ціна на капусту

Капуста білокачанна в середньому коштує 13,57 грн за кілограм, що на 39 копійок перевищує середню ціну місяць тому. Так само, у Варусі капусту можна купити за 11,90 грн за кіло, у Ашані за 12 грн, у Новусі капусту пропонують по 12,49 грн, а в Мегамаркеті за 17,90 грн.

Ціна на капуста. Фото: Мінфін

Ціна на буряк

Кілограм буряка подорожчав також не надто суттєво, ціна змінилася на 2 копійки в середньому. Наприкінці грудня середня ціна буряка була 12,27 грн, а тепер 12 49 грн за кіло. Ашан і Варус пропонують вінегретний коренеплід за ціною 10,90 грн, Метро – 11,24 грн, а найдорожчі ціни виставив знову ж таки Мегамаркет, де кіло буряка пропонують по 16,90 грн.

Ціна на буряк. Фото: Мінфін
Ціна на буряк. Фото: Мінфін

Ціна на моркву

Один з найдорожчих цьогоріч овочів, скарбничка вітаміну А, улюблений овоч кролів та зайченят, цього року коштує найдорожче з усієї овочевої гільдії для борщу. Кілограм моркви в середньому коштує на полицях супермаркетів 26,37 грн. Минулого місяця моркву можна було купити за 24,4 грн, тобто в середньому ціна підвищилася за місяць майже на 2 грн.

Ціна на моркву. Фото: Мінфін
Ціна на моркву. Фото: Мінфін

Джерело: znaj.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yak-zminylysya-cziny-na-ovochi-v-ukrayini
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати