Як змінилися ціни на популярні крупи

Як змінилися ціни на популярні крупи
Фото: з відкритих джерел

Українські супермаркети знизили ціни на популярні крупи, тож скориставшись моментом, можна заповнити домашні запаси. Скільки коштує кілограм гречки, пшона та рису у першій половині січня, показують дані моніторингу, опубліковані на порталі Мінфін.

Крупи можуть довго зберігатися практично в будь-яких умовах і легкі у приготуванні, що особливо цінне у нинішніх реаліях життя. Тому, напевно, кожного українця є запас гречки, рису, пшона чи інших круп “про всяк випадок”. Якщо минулого року ціни на крупи кусалися, то у січні 2023 року почали трохи опускатися.

Так, станом на 9 січня середній цінник на гречку у супермаркетах становить 72,07 гривні за кілограм. Ще у грудні вартість становила 73,85 гривні.

Ціни на гречку. Фото: скрін Мінфін
Ціни на гречку. Фото: скрін Мінфін

Кілограм пшона зараз коштує в середньому 27,85 гривні, що значно дешевше, ніж у грудні, коли цінник становив 30,40 гривні. Водночас пшоно у фасуванні 900 грамів у ціні не змінилося – 18,90 гривні.

Ціни на пшоно. Фото: скрін Мінфін
Ціни на пшоно. Фото: скрін Мінфін

Довгий рис, якщо порівнювати із грудневими цінами, подешевшав із 74,59 до 68,09 гривні за один кілограм. Пропарений рис також трохи втратив у ціні – 71,47 гривні замість грудневих 72,49 гривні за кіло. Водночас круглий рис трохи подорожчав – з 77,67 до 78,57 гривні за кіло.

Ціни на рис. Фото: скрін Мінфін
Ціни на рис. Фото: скрін Мінфін

Джерело: Знай 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yak-zminylysya-cziny-na-populyarni-krupy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати