Як змінилися ціни на свинину живою вагою

Як змінилися ціни на свинину живою вагою
Фото: з відкритих джерел

Основні об’єми свиней протягом 29-го тижня реалізували в межах 50,5-54,5 грн/кг. Про це повідомляє Асоціація “Свинарі України”.

Так, у Центрі ціна зафіксувалася на рівні 52,5-54,5 грн/кг, на Сході ціни закупівлі коливалися в межах 53-54  грн/кг, у західних областях  ― 50,5-53 грн/кг.

Основною причиною для тиску на ціни представники м’ясопереробної галузі наразі вважають малоактивну реалізацію свинини. Водночас низка операторів констатує, що цього тижня ринок відчув незначне пожвавлення порівняно із «штилем» першої половини липня.

Крім цього, і виробники, і переробники відзначають, що пониження закупівельних цін на свиней забійних кондицій у середині літа є традиційною сезонною зміною. Так, у попередні роки торгівельна активність послаблювалася через сезон відпусток, що спричиняв відтік населення з міст, а також переорієнтацію частини споживачів на сезонні фрукти, ягоди, городину. Відповідне послаблення котирувань зазвичай передує їх підвищенню у серпні під впливом сезонно нижчої пропозиції свинини у зв’язку із уповільненням росту свиней у спекотних умовах.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yak-zminylysya-cziny-na-svyn
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати