Як змінилися ціни на свинину живою вагою

Як змінилися ціни на свинину живою вагою
Фото: з відкритих джерел

У другій половині травня закупівельні ціни на свинину остаточно консолідувалися в межах 48,5-50 грн/кг в усіх регіонах країни. Такі підсумки моніторингу цін на свиней забійних кондицій озвучили в аналітичному відділі Асоціації «Свинарі України».

За результатами торгів минулого тижня оператори ринку свинини констатують різноспрямований рух цін закупівлі. Хоча близько половини постачальників живця зберегли ціну на рівні попереднього тижня, решта відзначила різноспрямований рух котирувань: низка виробників свинини минулої п’ятниці переглянули ціну на 0,5-1,5 грн/кг як у бік пониження, так і в бік підвищення. Не зважаючи на деяку неоднозначність цінової динаміки, цього тижня ціна на свинину живою масою майже повсюдно закріпилася в межах 48,5-50 грн/кг. Так, хоча епізодично зустрічаються як нижчі, так і вищі ціни, проте більшість товарних партій на Заході та Сході «розписали» в зазначених цінових межах, а в Центрі мінімальна цінова позначка була на півгривні вищою. Єдиний регіон, який дещо «вибивається» з загальної картини ― Південь, де ціни коливаються в межах 50-52 грн/кг.

Окрім узгодженості цін також відзначаємо, що промислова пропозиція стала рівномірнішою, адже більшість виробників свинини повернулися до стандартних розмірів товарних партій. Водночас закупівельна активність зберігається на стабільно високому рівні, а м’ясопереробники констатують відносну збалансованість попиту та пропозиції свинини на ринку. Так, хоча після Великодня реалізація дещо послабилася, проте вона тримається приблизно на одному рівні, а окремим заготівельникам із Заходу та Сходу обмежена пропозиція живця та складнощі з пальним не дозволяють виконати усі замовлення, що надходять. Тим не менш, більшість вважає, що ринок свинини наразі найбільш урівноважений за останні кілька місяців, тож очікує на відносну стабільність цін у подальшому.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yak-zminylysya-cziny-na-svynynu-zhyvoyu-vagoyu-4
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати