174499

Які ціни на ягоди та фрукти у середині червня?

Які ціни на українську ягоду у середині червня та на яблука, а ще імпортні абрикоси та персики, дізнавайтесь у відео від Інфо-Шувар.

На річці Інгулець фермер збудував саморобну дамбу – риба не може пробитися на нерест

Екологічне лихо у Херсонській області влаштував місцевий фермер. У селі Благодатівка збудував саморобну дамбу через річку Інгулець. Гребля перегородила рибі шлях на нерест і знищує популяцію бобрів. А от люди - задоволені. Тепер їм зручніше ходити і їздити на інший берег, йдеться у сюжеті ТСН.

Як змінились ціни на фрукти та ягоди

Як змінились ціни на полуницю та черешню за тиждень? Яка вартість імпортних абрикосів та персиків? Дізнаєтесь відповіді у відео від Інфо-Шувар.

Як змінились ціни на овочі

Огірок стрімко подешевшал - з 30 грн/кг минулого тижня до 9-10 грн/кг! Також знизилась ціна на кабачки - зараз вони коштують 4 грн/кг. Як змінилась ситуація з іншими салатними овочами - дізнаєтесь із відео від Інфо-Шувар.

Сезонні заробітки: скільки платять за збір ягід в Україні

Планам українських заробітчан поїхати за кордон на збирання ягід цього року завадив коронавірус. Багато сезонних працівників залишилися вдома і шукають роботу на українських фермах, повідомляє dw.com.

У цьому сезоні, прогнозують в асоціації "Ягідництво України", середній рівень оплати робіт зі збору ягід може становити 1000-1200 гривень щоденно. Якщо узяти збирання лохини, а цього року кілограм коштує 12 гривень, то заробити ці гроші можна, здавши 100 кілограмів ягід. А які умови праці та чи реально заробити в Україні стільки ж, як у ЄС? 

З постаменту - на поля: фермери відремонтували 75-річний трактор

З постаменту - на поля. У Кіровоградський області фермери вирішили відремонтувати 75-річний трактор, що понад пів століття простояв у селі у якості пам'ятника. Колись на ньому орала землю бабця одного з місцевих механізаторів і от її таракторець знову на ходу. Чи готові в селі проміняти сучасні машини на відновлений раритет – у сюжеті ТСН.