Які правки до закону про ринок землі найбільш дискусійні

Які правки до закону про ринок землі найбільш дискусійні

Про це під час парламентських слухань у залі засідань ВРУ щодо ринку землі сказав голова цього комітету ВРУ Микола Сольський, передає  УНН.

“По підготовці до другого читання найбільш дискусійними є два питання. Перше – це участь іноземців серед засновників українських юридичних осіб, які матимуть право придбавати землю. За результатами широкої дискусії Президентом була прийнята позиція, відповідно до якої іноземці будуть допущені до участі в українських юридичних особах, які зможуть купувати землю лише за умови, що це буде підтримано на референдумі”, – зазначив Сольський.

За його словами, вказані правки вже внесені на розгляд комітету.

“Друге питання – це концентрація земель. Запропонована норма про обмеження справді сильно дискусійна. Ця планка буде очевидно в рази зменшена. Багато правок з цього питання вже передані на розгляд комітету”, – сказав Сольський

Додамо, згідно з результатами нового опитування, 58% українців не підтримують запровадження ринку землі.

Як повідомлялося раніше, закон про ринок землі у першому читанні підтримали “слуги народу” й 13 позафракційних нардепів.

Також Президент України Володимир Зеленський  у відеозверненні знову наголосив, що перед другим читанням до законопроекту про відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення буде внесено норму про можливість продажу землі іноземцям лише після проведення всеукраїнського референдуму, а також буде зменшено граничний ліміт із концентрації землі в одних руках.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yaki-pravky-do-zakonu-pro-rynok-zemli-najbilsh-dyskusijni
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати