Якою буде ціна на оренду та продаж землі

Якою буде ціна на оренду та продаж землі

Заступник міністра розвитку економіки Тарас Висоцький заявив, що ціна на оренду і продаж землі збільшиться мінімум в півтори рази, пише 24tv.ua.

Висоцький зазначив, що у питанні оренди та продажу уряд прогнозує реальні цифри.

“Середня ціна за оренду землі зросте до 4000 гривень, хоча зараз офіційна ціна – 1700 гривень за гектар. А ціна на продаж зросте з 40 тисяч, як є зараз, до 60 тисяч гривень за один гектар”,– заявив заступник міністра розвитку економіки. 

“Ми закладаємо, що ціна буде від 2000 до 2500 тисяч доларів протягом перших 5-ти років. А в перспективі буде ціна до 11 тисяч доларів за гектар, проте для цього потрібно ще інвестувати в інфраструктуру тощо”, – зазначив Висоцький.

Нагадаємо, більшість українців (52%) не схвалюють доручення президента України Володимира Зеленського про скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, про що свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Позитивно ставляться до доручення про введення ринку землі 35% опитаних, 13% не змогли відповісти на питання.

Також  Олексій Гончарук заявив, що ринок землі в Україні відкриють з 1 жовтня 2020 року. 

Нагадаємо, вчора пройшла акція протесту Всеукраїнського аграрного ради з вимогою не допустити включення до порядку денного законопроекту про ринок землі проходить під стінами ВР.

Раніше повідомлялося, що Уряд запустив інформаційний сайт про проведення земельної реформи та запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення.

 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yakoyu-bude-cina-na-orendu-ta-prodazh-zemli
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати