Яких товарів потребують користувачі Національної платформи продовольчої безпеки в західних областях

Яких товарів потребують користувачі Національної платформи продовольчої безпеки в західних областях
Фото: з відкритих джерел

Західні області України прийняли велику кількість людей, які були змушені залишити свої домівки через російську військову агресію. Крім того, саме на захід була переміщена значна кількість підприємств із південних та східних областей. Сьогодні вони використовують Національну платформу продовольчої безпеки для публікації власних потреб у продуктах харчування та товарах першої необхідності.

Серед найпоширеніших запитів – сіль та крупи, зокрема, гречана. Відповідні потреби опубліковані на платформі учасниками з Тернопільської, Чернівецької, Волинської, Хмельницької, Львівської, Рівненської та Івано-Франківської областей.

У Волинській області додатково шукають корми для тварин, ЛЕД-лампи та дизельне паливо. Користувачі з Закарпатської області опублікували потреби на постачання цукру, соєвої макухи, пшениці та м’ясних консервів. В учасників з Львівської області є потреба в постачанні овочевої консервації, борошна та сірників. Користувачам з Хмельниччини потрібні консерви та дріжджі, з Рівненщини – консерви та цукор.

Нагадаємо, учасники, зареєстровані на платформі, мають змогу напряму контактувати та укладати угоди з постачання необхідних товарів. Реєстрація та робота на платформі для всіх учасників є безкоштовною. На головній сторінці можна завантажити інструкцію з використання платформи.

Довідка: Національна платформа продовольчої безпеки розроблена та впроваджується за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки, Міністерства цифрової трансформації, Міністерства інфраструктури та Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також за підтримки проєкту ЄС EU4SaferFood. 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yakyh-tovariv-potrebuyut-korystuvachi-naczionalnoyi-platformy-prodovolchoyi-bezpeky-v-zahidnyh-oblastyah
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  17 Червня

  Аграрії під загрозою: спрощену систему оподаткування можуть ліквідувати

  У травні сапери очистили і повернули аграріям в користування майже 30 тис. га сільгоспземель

  Морозиво з беконом та бородинським хлібом — львівський сімейний бренд створює нові смаки

  У Німеччині інфіковане АЧС м’ясо потрапило в магазин

  На Донеччині цьогоріч уклали 187 договорів купівлі-продажу сільгоспземель

  Новий функціонал еРиба – ставайте першими бета-тестувальниками електронних послуг

  В Україні дорожчає м’ясо: скільки коштують свинина та сало

  “Питання продовольчої безпеки”: Молочні підприємства закликають уряд не вимикати їм електроенергію

  Виробництво зернових буде збитковим, заробити допоможуть соняшник та ріпак, – дослідження

  Полуниця, черешня, лохина: які ціни на ягоди

  БІЛЬШЕ НОВИН