Японський професор створив телеекран, що передає смак їжі, якщо його облизати

Японський професор створив телеекран, що передає смак їжі, якщо його облизати
Фото: з відкритих джерел

Хомеі Міясіта, японський професор з Університету Мейдзі, розробив прототип телевізійного екрану, який може імітувати смак їжі – достатньо лише його облизати.

Пристрій під назвою Taste the TV (TTTV) використовує карусель із 10 ароматизаторів, які розпилюються в різних комбінаціях, щоб передати смак певної їжі. Далі зразок смаку накладається на гігієнічну плівку над плоским екраном телевізора, щоб глядач міг його лизнути.

В епоху COVID-19 така технологія може покращити зв’язок людей і взаємодію із зовнішнім світом, вважає Міясіта.

«Мета полягає в тому, щоб дати людям можливість отримати щось на кшталт їжі в ресторані на іншому кінці світу, навіть якщо вони вимушені залишатися вдома», – сказав він.

Міяшіта працює з командою з близько 30 студентів. Вони вже виготовили безліч різноманітних пристроїв, пов’язаних зі смаком, включаючи виделку, яка робить смак їжі насиченішим. 

Професор говорить, що сам побудував прототип TTTV протягом минулого року.

Потенційні телепрограми, які можна переглядати на Taste the TV, – дистанційне навчання для сомельє та кухарів, дегустаційні ігри та вікторини тощо.

Міяшіта уже веде переговори з компаніями про використання своєї технології розпилення для “дегустації” піци або шоколадної пасти на шматочку підсмаженого хліба.

Він сподівається створити платформу, на якій користувачі зможуть завантажувати смаки з усього світу й насолоджуватися ними, як зараз музикою.

Джерело: newfood.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yaponskyj-profesor-stvoryv-teleekran-shho-peredaye-smak-yizhi-yakshho-jogo-oblyzaty
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати