ЄБРР позичає українській сільгоспкомпанії «ІМК» $10 мільйонів на розширення транспортного парку

ЄБРР позичає українській сільгоспкомпанії «ІМК» $10 мільйонів на розширення транспортного парку
Фото: з відкритих джерел

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надав позику в розмірі $10 млн на підтримку українського сільського господарства, інвестуючи в транспортний парк групи «ІМК» — сільськогосподарського виробника середнього розміру із земельним банком 120 тис. га в Україні.

Кредит ЄБРР, оголошений на полях Конференції з питань відновлення України в Лондоні, супроводжується фінансуванням у розмірі $3 млн від Фонду чистих технологій на закупівлю нових зерновозів із низькими викидами.

Проєкт підвищить ефективність зернової логістики «ІМК» і забезпечить підтримку експортної спроможності компанії, що допоможе зберегти людський потенціал компанії та джерела засобів для існування її працівників.

Кредит підтримується внеском Нідерландів до фінансованого донорами Спеціального фонду кризового реагування ЄБРР у формі часткової гарантії в рамках пакета стійкості ЄБРР, який реалізується у відповідь на розв’язану росією війну в Україні.

Довідка: ІМК є інтегрованою сільськогосподарською компанією в Україні. Напрями діяльності: виробництво сільськогосподарських культур (кукурудза, пшениця, соняшник); зберігання сільськогосподарських культур; виробництво молока. ІМК обробляє 120 тис. га землі, розташованих в Полтавській, Чернігівській та Сумській областях. Компанія була заснована 2007 року. У 2021 році IMК отримала чистий прибуток в розмірі $78,7 млн і EBITDA $110,3 млн. ІМК є однією з 10-ти найбільших аграрних компаній в Україні. У травні 2011 року відбулося розміщення акцій ІМК на Варшавській фондовій біржі.

Джерело: agroportal.ua

Перегляди: 5
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yebrr-pozychaye-ukrayinskij-silgospkompaniyi-imk-10-miljoniv-na-rozshyrennya-transportnogo-parku
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати