Tempo950x100

Tempo300x100

“єЧергу” оптимізували для міжнародних перевізників: що змінилося

“єЧергу” оптимізували для міжнародних перевізників: що змінилося
Фото: з відкритих джерел

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України запровадило нові можливості в системі єЧерга для міжнародних перевізників.

Про це повідомила пресслужба міністерства у Фейсбуці.

За інформацією Мінвідновлення, перше оновлення передбачає можливість для компаній, що виконують як пасажирські, так і вантажні перевезення, бачити в одному кабінеті всі актуальні черги. Це дозволить не створювати окремі акаунти для постановки в чергу автобусів та вантажівок, а під час реєстрації просто обирати тип транспорту, який буде перетинати кордон.

Друге оновлення стосується перевізників, що виконують регулярні перевезення пасажирів за кордон. Для них створена можливість самостійно додавати інформацію в особистому кабінеті щодо наявних дозволів на маршрути. Наголошується, що наявність всіх дозволів на регулярні маршрути в системі єЧерга дозволить перевізнику обирати під час постановки в чергу той дозвіл, за яким буде виконуватись рейс. Таким чином, система буде верифікувати виконання маршруту. У разі відсутності інформації про дозволи, виконати рейс буде неможливо.

Як зауважують в міністерстві, головна мета запроваджених змін – отримати актуальну інформацію про маршрути, які виконуються, для розробки слотування по кожному пункту пропуску. Це дозволить мінімізувати черги на кордонах з автобусів та забезпечить вчасне прибуття пасажирів до кінцевої точки.

Перегляди: 11
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yechergu-optymizuvaly-dlya-mizhnarodnyh-pereviznykiv-shho-zminylosya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати