Єдиний представник агросектору: МХП потрапив в ТОП-5 компаній України, що впроваджують “зелені” технології

Єдиний представник агросектору: МХП потрапив в ТОП-5 компаній України, що впроваджують “зелені” технології
Фото: з відкритих джерел

Видання ЕкоПолітика склало рейтинг компаній, які найбільше інвестували у екомодернізацію у 2021 році. До переліку потрапили такі компанії: ДТЕК ВДЕ, Кліар Енерджі Груп, Регіональна газова компанія, ГК “Укртепло”, МХП, Нафтогаз, EDS-Engineering Recycling Solutions, UDP, Renewables, KNESS, повідомили у прес-службі компанії , передає УНН.

Ключовим елементом для МХП у біоцеркулярній економіці є енергонезалежність. У 2013 році було введено в експлуатацію комплекс з виробництва біогазу ПрАТ “Оріль-Лідер”, а у 2019 році агрохолдинг запустив першу чергу найбільшого в Європі біогазового комплексу “Біогаз Ладижин” (потужність — 12 МВт). Крім того, компанія активно розвиває напрям енергоефективності і в своїх закордонних активах — в Словеніїї, в компанії Perutnina Ptuj. Загальна потужність цих комплексів складає 18,5 МВт, розповіли в компанії.

“Агроіндустріальний холдинг МХП — один з національних лідерів у сфері розвитку зеленої енергетики та виробництва енергії з відновлюваних джерел. В МХП вже активно реалізовує конкретні кроки, які полягають у впровадженні інновацій, використанні відновлювальної енергетики, реалізації моделі циркулярної економіки, використанні нових технологій енергоефективності. Амбітна ціль: стати кліматично нейтральною та енергонезалежною компанією до 2030 року. Тобто, всі енергетичні ресурси, які потрібні для власного виробництва будуть продукуватися всередині компанії”, — наголосили в МХП.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yedynyj-predstavnyk-agrosektoru-mhp-potrapyv-v-top-5-kompanij-ukrayiny-shho-vprovadzhuyut-zeleni-tehnologiyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати